LEGO Star Wars: Nowe kroniki Yody, część 2

okładka
DVD Info
W sprzedaży od: 16 października 2015

Dźwięk:polski dubbing (Dolby Digital 2.0), angielski (Dolby Digital 2.0), czeski (Dolby Digital 2.0), francuski (Dolby Digital 2.0), grecki (Dolby Digital 2.0), angielski dla niedosłyszących (Dolby Digital 2.0)
Język napisów: francuskie
Nośnik:jedna płyta DVD-9
Dystrybutor: Galapagos Films
Reżyseria: Michael Hegner
Scenariusz: Michael Price
Muzyka: Jeppe Riddervold

Obsada:

Eric Bauza
Michael Daingerfield
Anthony Daniels
Trevor Devall
Brian Dobson

 

Dowiedz się więcej o LEGO® Star Wars: Nowe kroniki Yody CZĘŚĆ 1!

 

LEGO® Star Wars: Nowe kroniki Yody to kontynuacja przebojowej trylogii studia Lucasfilm Animation z 2013 roku – LEGO® Star Wars: Kroniki Yody – opowiadającej o desperackiej walce mistrza Yody i jego nowej grupy padawanów z siłami zła. Kolejna odsłona przygód bohaterów z uniwersum Gwiezdnych Wojen osadzona w świecie LEGO to cztery nowe, trzymające w napięciu epizody, które zadebiutują na DVD już 16 października.

 
Akcja całej miniserii rozgrywa się pod koniec Wojen Klonów. Mistrz Yoda szkoli kolejne pokolenia rycerzy Jedi i z pomocą nowej grupy padawanów podejmuje desperacką walkę mającą na celu powstrzymanie Dartha Sidiousa i jego naśladowców przed obaleniem Republiki oraz wygranie wojny z siłami zła. 
 
Reżyserii miniserialu podjął się Michael Hegner, znany między innymi z pracy nad LEGO® Ninjago: Turniej Żywiołów oraz LEGO® Ninjago: Opętanie. Za scenariusz odpowiada Michael Price, scenarzysta LEGO® Star Wars. Padawańskie widmo i LEGO® Star Wars: Upadek imperium
 
 
ODCINKI LEGO® STAR WARS: NOWE KRONIKI YODY, CZĘŚĆ 2
 
NALOT NA CORUSCANT
 
Po tym, jak Darth Vader i Imperator Palpatine przechwytują Holokrony Jedi, używają ich do identyfikacji i ataku na planety sympatyzujące z Rebelią. Aby powstrzymać agresję i odzyskać Holokrony, Luke i rebelianci (z pomocą odważnego Superklona JEK-14) rozpoczynają śmiały rajd na twierdzę cesarza na Coruscant. Konsekwencje będą zadziwiające.
 
AWANTURA RODZINNA 
 
Po szokujących wydarzeniach na Coruscant rozwścieczony Imperator rozpoczyna międzyplanetarne polowanie na Luke’a, komplikując tym samym plany Księżniczki Lei, aby ponownie ulokować bazę rebeliantów na lodowej planecie Hoth. Koniec końców na pustynnej asteroidzie rozegra się epicki pojedynek na miecze świetlne Skywalker kontra Skywalker! Losy Rebelii zawisną na włosku!

Recenzjeblog comments powered by Disqus