Gwiezdne wojny: Ostatni Jed - Wydanie Blu-Ray

okładka
Blu-ray Info
W sprzedaży od: 23 kwietnia 2018

Seria: Gwiezdne Wojny
Dźwięk:polski (Dolby Digital 5.1), angielski (DTS HD), niemiecki (DTS HD), angielski dla niedosłyszących (Dolby Digital 5.1)
Języki napisów: niemieckie, polskie
Nośnik:dwie płyty Blu-ray
Dystrybutor: Galapagos Films

Dodatki

 • Reżyser i Jedi
 • Równowaga Mocy
 • Kulisy tworzenia scen: Rozpalanie iskry: kosmiczna bitwa, Snoke, Ostateczna rozgrywka na Crait
 • Andy Serkis na żywo!
 • Sceny niewykorzystane

Reżyseria: Rian Johnson
Scenariusz: Rian Johnson
na podstawie postaci George Lucas
Muzyka: John Williams
Zdjęcia: Steve Yedlin

Obsada:

Daisy Ridley jako Rey
John Boyega jako Finn
Mark Hamill jako Luke Skywalker
Oscar Isaac jako Poe Dameron
Adam Driver jako Kylo Ren
Benicio Del Toro jako DJ
Carrie Fisher jako Leia
Andy Serkis jako głównodowodzący Snoke

 
Scenarzysta i reżyser Rian Johnson zabiera fanów za kulisy scen, ujawnia tajemnice produkcji, nigdy wcześniej niepokazywane materiały i sceny niewykorzystane. Premiera na Blu-ray 3D™, Blu-ray™ i DVD 23 kwietnia.
 
Produkcja Lucasfilm Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi - kolejna przepełniona akcją część sagi Gwiezdnych wojen - zyskała uznanie krytyków oraz 1. miejsce na liście najbardziej dochodowych produkcji 2017 roku. W tym zachwycającym wizualnie filmie powracają znani bohaterowie - Luke Skywalker, księżniczka Leia, Chewbacca, Yoda, R2-D2 i C-3PO oraz zostają przedstawione dalsze losy nowych postaci - Rey, Finna, Poe i Kylo Rena. Film dostępny będzie na Blu-ray 3D™, Blu-ray™ i DVD od 23 kwietnia.
 
Reżyser Rian Johnson zabiera fanów w intymną podróż ukazującą proces powstawania filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi w pełnometrażowym dokumencie. Wyjaśnia w nim unikatową interpretację Mocy, opisuje żmudny proces kreacji postaci Snoke'a oraz odkrywa kulisy powstania przepełnionych akcją scen z filmu, takich jak epicka bitwa w kosmosie oraz finałowa konfrontacja. Reżyser przedstawia również dwie ekskluzywne sceny z udziałem Andy'ego Serkisa jako Snoke'a przed zastosowaniem efektów specjalnych oraz czternaście nigdy wcześniej niepokazywanych, niewykorzystanych scen, ze swoim komentarzem.
 
 
Dodatki specjalne:
 • Reżyser i Jedi - Wybierz się w intymną podróż ze scenarzystą i reżyserem Rianem Johnsonem, aby odkryć kulisy scen i doświadczyć, jak wygląda dowodzenie globalnym przedsięwzięciem i fenomenem kulturowym.
 • Równowaga Mocy - Odkryj mitologię Mocy i dowiedz się, dlaczego Rian Johnson postanowił zinterpretować ją w tak unikatowy sposób.
 • Kulisy tworzenia scen:
 1. Rozpalanie iskry: Kosmiczna bitwa - Przyjrzyj się tworzeniu epickich scen walki w kosmosie od doboru dźwięków wzmacniających akcję, poprzez efekty specjalne, aż do poznania osób, które były za to odpowiedzialne.
 2. Snoke - filmowcy wyjaśniają złożony proces tworzenia złowrogiego czarnego charakteru.
 3. Ostateczna rozgrywka na Crait - Poznaj szczegóły powstawania niezwykłego świata przedstawionego w finałowej konfrontacji, w tym wzajemne oddziaływanie pomiędzy realnymi lokalizacjami i efektami specjalnymi, tworzenie na nowo maszyn kroczących, projektowanie kryształowych lisów i wiele więcej!
 • Andy Serkis na żywo! – Scenarzysta i reżyser Rian Johnson prezentuje dwie ekskluzywne sekwencje z filmu przedstawiające Andy'ego Serkisa w trakcie pracy na planie przed wizualną obróbką zamieniającą go w Snoke'a.
 • Sceny niewykorzystane - Ze wstępem i opcjonalnym komentarzem reżysera i scenarzysty Riana Johnsona.

 


Recenzjeblog comments powered by Disqus