Randka z gwiazdą

okładka
DVD Info
W wypożyczalni od: 21 maja 2010
W sprzedaży od: 21 maja 2010

Dostęp do: scen
Region: 2
Dystrybutor: CD Projekt
Reżyseria: Michael Grossman

Obsada:

Sterling Knight jako Christopher Wilde
Danielle Campbell jako Jessica Olson
Maggie Castle jako Sara Olson
Brandon Smith jako Stubby / Albert J. Stubbins (jako Brandon Mychal Smith)
Chelsea Staub jako Alexis Bender
Matt Winston jako Alan Smith

On ma wszystko - sławę, pieniądze, dziewczynę. Ona... no cóż, jest po prostu nastolatką twardo stąpającą po ziemi. Co może ich połączyć? Czy zwyczajna dziewczyna z małego miasteczka może spodobać się superprzystojnemu gwiazdorowi muzyki pop? Tak! Zobaczcie historię, która dowodzi, że marzenia się spełniają!

Jessica Olson (Danielle Campbell) wybiera się z rodziną w odwiedziny do babci mieszkającej w Los Angeles. Podczas gdy jej starsza siostra, Sara, obmyśla plan podbicia serca swojego idola Christopher'a Wilda (Sterling Knight), Jessica puszcza wszystkie opowieści o wyjątkowości gwiazdy mimo uszu, uważając go za goniącego za sławą próżniaka. Los jednak lubi płatać ludziom figle - przypadkowe spotkanie Jess i Chrisa wywraca życie obojga do góry nogami. Czy stara prawda o przyciąganiu się przeciwieństw w tym przypadku zadziała? Czy młodzi poradzą sobie z nietypowymi pułapkami czyhającymi na nich w Hollywood?

Wybierzcie się na niezapomnianą randkę z popgwiazdą i posłuchajcie kawałków, które już niedługo zawojują listy przebojów na całym świecie. Obejrzyjcie film, który był najchętniej oglądaną premierą Disney Channel tego roku. Zachwyćcie się unikalnymi materiałami dodatkowymi, w tym rozszerzoną sceną z piosenką Got To Believe, opcją "Świewaj z nami" oraz trzema teledyskami - dostępnymi wyłącznie na Disney DVD.

Bo przecież wszystko jest możliwe... Zobaczcie sami!
blog comments powered by Disqus