Zimny pot

okładka
DVD Info
W wypożyczalni od: 20 grudnia 2004
W sprzedaży od: 23 lutego 2005

Format obrazu: 1.85:1
Dźwięk:angielski (Dolby Digital 5.1), polski (Dolby Digital 5.1), angielski (DTS-ES), węgierski (DTS-ES)
Język napisów: polski
Języki menu: polski, węgierski
Dostęp do: 20 scen
Nośnik:jedna płyta DVD-9
Region: 2
Dystrybutor: Monolith Video

Dodatki

  • zwiastun, relacja z planu, wywiady

Reżyseria: Louis-Pascal Couvelaire
Scenariusz: Louis-Pascal Couvelaire
Zdjęcia: Michel Abramowicz

Obsada:

Jean-Hugues Anglade jako Harvey
Joaquim de Almeida jako Noh
Cyrille Thouvenin jako Victor

Mamy do czynienia z francuskim filmem zdubbingowanym po angielsku. Film trochę utrzymany w klimacie taśmowej produkcji Luca Bessona. Początek ostry, szybki i wciągający, środek co nieco oklapnięty, i nawet zaskakujące zakończenie. Ot taki dodatek do weekendowego piwka, albo jakiś "zapełniacz" długiego zimowego wieczoru.
Całkiem przyzwoity film, ale nadający się bardziej do telewizji niż do kina domowego. W czym utwierdza nas nawet ścieżka dźwiękowa.Autor recenzji dvd: Hajoo

Obraz

Z ekranu dociera na nas, jak bardzo piękna i śmiertelnie niebezpieczna jest pustynia. Obraz lekko rozmyty, w ciepłych kolorach jest dobrej jakości i naprawdę da się oglądać.
Ocena: 4/5

Dźwięk

A czy pustynię można usłyszeć? Niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć. Powodem jest format dźwięku, jaki znajduje się na tej płycie. Do dyspozycji mamy tylko Dolby Digital 2.0 i nie brzmi zbyt dobrze. Najgorsze jest to, że na nic się zdają eksperymenty z Pro Logikiem. Jak tylko go włączymy momentalnie cała akcja przenosi się do głośnika centralnego i nie chce stamtąd wyjść. Mamy też polskiego lektora, który trzyma poziom ścieżki oryginalnej, czyli kiepski.
Ocena: 2/5blog comments powered by Disqus