QDVD - Więcej niż tylko film

Autor: aDiego

Na wydanie Terminatora 2 w naszym kraju czekaliśmy bardzo długo. Zapewne pamiętacie o sporze, jaki wyniknął między dystrybutorami. W sumie nie wiadomo jak, to do końca było. Nie ma sensu wnikać w szczegóły, bowiem oto naszym oczom ukazała się, na półkach sklepowych kontynuacja przeboju z 1984 roku. Wreszcie...

O samym filmie nie będę się rozpisywać i skupię się raczej na wydaniu z serii QDVD.
Ta, wydawana jest przez VISION i charakteryzuje się bardzo dobrym poziomem technicznym krążków, zarówno pod względem dźwięku i obrazu, jak i dodatków (nie zawsze - patrz np. Emanuelle).
Terminator 2 zapoczątkował QDVD i już w pierwszych tygodniach podbił serca kinomaniaków. Nie tylko jakością wydania, ale również ceną, która nie przekroczyła wówczas 70 złotych.
Za to, co dostajemy w nasze rączki należą się dystrybutorowi wielkie brawa. "Cybernetyczny morderca" został zapakowany w ładne, srebrne, tekturowe pudełko. W prawdzie nie jest ono najwyższej jakości, ale zważywszy na cenę - wystarcza;) No i ładnie prezentuje (wyróżnia) się na półce, co też jest przecież ważne... Prócz tego oczywiście dwa dyski o dobrym obrazie i jeszcze lepszym dźwięku. Acha, zapomniałbym - dodatki. Multum bonusów, które trudno mi będzie wymienić.

Na koniec warto wspomnieć, że wydanie to jest w wersji roższerzonej. Zawiera ono dodatkowo ponad 20 minut filmu! Palce lizać, mniam... .blog comments powered by Disqus