Terminator: Ocalenie - Wersja reżyserska (Blu-ray)

okładka
DVD Info
W sprzedaży od: 3 grudnia 2009

Format obrazu: 16:9, 2.40:1
Dźwięk:angielski (DTS HD), polski (Dolby Digital 5.1), czeski (Dolby Digital 5.1), węgierski (Dolby Digital 5.1), turecki (Dolby Digital 5.1), rosyjski (Dolby Digital 5.1), ukraiński (Dolby Digital 5.1)
Języki napisów: angielski, bułgarski, chorwacki, czeski, estoński, grecki, hebrajski, islandzki, litewski, polski, rumuński, serbski, słowacki, słoweński, turecki, węgierski
Dostęp do: scen
Dystrybutor: Imperial CinePix

Dodatki

  • REPORTAŻE ZZA KULIS:
  • ODTWARZANIE PRZYSZŁOŚCI: Wybierz się na ekskluzywną wycieczkę po planie filmowym i zobacz jak powstawał Terminator Ocalenie.
  • MOTO - TERMINATOR: Zobacz jak specjaliści od efektów specjalnych razem z firmą Ducati stworzyli szybkie i zabójcze Moto-Terminatory!
  • MATERIAŁY WYŁACZNIE NA BLU-RAY™:
  • MAXIMUM FILMU – Zobacz film razem z reżyserem McG.Zawiera opcję Picture-in-Picture z komentarzami, storyboardami, galeriami fotosów i 11 mini reportażami, dzięki którym dowiesz się jak powstawały niesamowite efekty specjalne.
  • movie IQ™ i cinechat™

Reżyseria: McG
Scenariusz: John D. Brancato, Michael Ferris
Muzyka: Danny Elfman
Zdjęcia: Shane Hurlbut
Montaż: Conrad Buff IV

Obsada:

Christian Bale jako John Connor
Anton Yelchin jako Kyle Reese
Sam Worthington jako Marcus Wright
Moon Bloodgood jako Blair Williams
Common jako Barnes
Bryce Dallas Howard jako Kate Connor
Helena Bonham Carter jako Serena

2018 rok. John Connor to człowiek, którego przeznaczeniem jest prowadzić opór przeciwko Skynet i armii Terminatorów. Ale przyszłość, w którą Connor od początku wierzył, zostaje częściowo zmieniona na skutek pojawienia się Marcusa Wrighta, obcego, którego ostatnim wspomnieniem jest pobyt w celi śmierci. Connor musi teraz zdecydować czy Marcus został przysłany z przyszłość, czy jest zbiegiem z przeszłości. Kiedy Skynet przygotowuje ostateczny atak, Connor i Marcus rozpoczynają odyseję, która zabiera ich do serca operacji Skynet, gdzie odkrywają straszną tajemnicę związaną z możliwością unicestwienia rasy ludzkiej.


Uwagi:

Płyta zawiera rozszerzoną wersję reżyserską z dodatkową sceną nie pokazywaną w kinach a także oryginalną wersje kinową (informacja dystrybutora)blog comments powered by Disqus