Terminator Ocalenie: Seria machinima


plakat filmu Terminator Ocalenie: Seria machinima

Obsada:

Moon Bloodgood jako Blair Williams
Cam Clarke jako Laz Howard

Rok produkcji: 2009 - 2009

Tytuł oryginalny: Terminator Salvation: The Machinima Series
Produkcja: USA
Gatunek: animowany, science-fiction
Ilość odcinków: 6

Materiały powiązane: Terminator: Ocalenie

Terminator Ocalenie: Seria machinima to 6-odcinkowy serial, którego akcja rozgrywa się w roku 2016, na dwa lata przed wydarzeniami opowiedzianymi w najnowszym filmie kinowym Terminator: Ocalenie. Zrealizowany przy wykorzystaniu silnika graficznego gry wideo Terminator Ocalenie cykl przenosi widzów do zrujnowanego Los Angeles, w którym ludzie toczą wojnę z maszynami.

Bohaterami są Blair Williams i Laz Howard, postaci znane z filmu Terminator: Ocalenie. Cykl opowiada o walce ludzi o przetrwanie, po tym jak ich świat został zniszczony w Dniu Sądu oraz znajdują w sobie siłę by przyłączyć się do ruchu oporu i u boku Johna Connora stanąć do nierównej walki z maszynami.

Akcja serialu rozpoczyna się w chwili kiedy Blair otrzymuje specjalne zadanie do wykonania. W centrum Los Angeles - miejscu opanowanym przez maszyny - działa Duch, maszyna zakłócająca transmisje radiowe dowództwa w wyniku czego ludzi stają się bezbronni wobec sił SkyNetu. Blair nie wie, że spotkanie z Duchem całkowicie odmieni jej życie...


Terminator Ocalenie: Seria machinima - galeria zdjęć


Terminator Ocalenie: Seria machinima - wydania na nośnikachblog comments powered by Disqus