Narzeczony mimo woli

okładka
DVD Info
W sprzedaży od: 24 listopada 2009

Format obrazu: 16:9
Dźwięk:polski lektor (Dolby Digital 5.1)
Języki napisów: angielski, francuski, grecki, polski
Dostęp do: scen
Region: 2
Dystrybutor: CD Projekt
Reżyseria: Anne Fletcher
Scenariusz: Pete Chiarelli
Muzyka: Aaron Zigman
Zdjęcia: Oliver Stapleton
Scenografia: Nelson Coates
Producent wykonawczy: Alex Kurtzman

Obsada:

Sandra Bullock jako Margaret Tate
Ryan Reynolds jako Andrew Paxton
Mary Steenburgen jako Grace Paxton
Craig T. Nelson jako Joe Paxton
Malin Åkerman jako Gertrude

Narzeczony mimo woli to pełna humoru historia bezwzględnej bizneswoman robiącej karierę w dużym nowojorskim wydawnictwie. Margaret Tate, w postać której wcieliła się Sandra Bullock, całe swoje życie podporządkowała pracy. Nagle życie rzuca jej niespodziewane komplikacje - grozi jej deportacja do rodzinnej Kanady. Aby móc kontynuować karierę w Nowym Jorku, Margaret zmusza swojego asystenta - Andrew Paxtona (Ryan Reynolds) do małżeństwa. To jej jedyna szansa na otrzymanie amerykańskiego obywatelstwa. Musi jednak uśpić czujność urzędnika emigracyjnego, który wietrzy spisek. W tym celu Margaret wybiera się z narzeczonym do jego rodziny na Alaskę.

Ta humorystyczna opowieść o miłości zarówno dzięki pierwszo i drugoplanowej  obsadzie, jak i reżyserii Anne Fletcher, twórczyni takich filmów jak Step up czy 27 sukienek, podbiła serca szerokiej publiczności.

Sandra Bullock - grająca bezwzględną bizneswoman - to gwiazda komedii romantycznych. Narzeczony mimo woli jest pierwszym filmem aktorki po dwuletniej przerwie. Sandrze w roli asystenta towarzyszy Ryan Reynolds, laureat statuetki MTV w kategorii "przełomowego występu" za rolę w komedii Wieczny student. Niebanalne kreacje stworzyli również aktorzy drugoplanowi - Malin Akerman, Mary Steenburgen, Craig T. Nelson, Aasif Mandvi czy Betty White.

[opis dystrybutora]
blog comments powered by Disqus