Transformers: Zemsta upadłych (Blu-ray)

okładka
DVD Info
W sprzedaży od: 10 listopada 2009

Format obrazu: 16:9, 2.40:1
Dźwięk:angielski (DTS HD), polski (Dolby Digital 5.1), czeski (Dolby Digital 5.1), węgierski (Dolby Digital 5.1), turecki (Dolby Digital 5.1), rosyjski (Dolby Digital 5.1)
Języki napisów: angielski, arabski, bułgarski, chorwacki, czeski, estoński, grecki, hebrajski, litewski, polski, portugalski, rosyjski, rumuński, serbski, słowacki, słoweński, turecki, ukraiński, węgierski, łotewski
Nośnik:dwie płyty
Dystrybutor: Imperial CinePix

Dodatki

  • Czynnik ludzki w Zemście upadłych: wspaniały materiał dokumentalny, o tym jak powstawał film. Odkryj sekrety kryjące się za kulisami ujęć Wielkich Piramid oraz szczegóły dotyczące efektów specjalnych.
  • Dekonstrukcja wizualnej potęgi: materiał o tworzeniu najbardziej spektakularnych scen kaskaderskich / wybrane sekwencje pod różnym kątem.
  • NEST: Informacje o Transformersach: Poznaj w szczegółach 12 filmowych Transformersów. Zobacz tajne pliki, w których znajdziesz historię, opisy, ewolucję oraz wspaniałe obrazy 3D dotyczące każdego Transformersa.
  • WYŁACZNIE NA BLU-RAY
  • Eksperyment AllSpark: Uwolnij moc AllSpark. Wybierz pojazd i sam przeprowadź w nim modernizację używając różnych części i akcesoriów. Potem daj mu moc AllSpark, a może odkryjesz sekret przyszłości Transformersów.
  • I wiele innych!

Reżyseria: Michael Bay
Scenariusz: Ehren Kruger, Alex Kurtzman, Roberto Orci
Muzyka: Steve Jablonsky
Zdjęcia: Ben Seresin
Montaż: Roger Barton
Producent wykonawczy: Steven Spielberg

Obsada:

Shia LaBeouf jako Sam Witwicky
Megan Fox jako Mikaela Banes
Josh Duhamel jako Captain Lennox
Rainn Wilson jako Profesor
Tyrese Gibson jako sierżant Epps
John Turturro jako Agent Simmons
Isabel Lucas jako Alice

Kolejna część wspaniałej, kultowej już opowieści o maszynach. Minęły dwa lata od czasu, kiedy młody Sam Witwicky (Shia LaBeouf) dokonał ocalenia Ziemi przed decydującym starciem pomiędzy dwoma wojującymi ze sobą grupami robotów. Pomimo swojej walecznej postawy Sam jest nadal przeciętnym nastolatkiem z typowymi dla swojego wieku problemami - decyzją o wybraniu drogi edukacji i pójściem do collegu, co wiąże się z pierwszą w życiu dłuższą rozłąką z dziewczyną Mikaelą (Megan Fox) i rodzicami. Pomimo swoich precyzyjnie określonych planów, Sam po raz kolejny znajduje się w centrum śmiertelnej rozgrywki pomiędzy Autobotami i Deceptikonami, od których zależą już nie tylko losy Ziemi ale również całego Wszechświata. Nieświadomy swojej roli w tym konflikcie, to właśnie Sam posiada klucz do rozwiązania potyczki pomiędzy siłami zła i dobra. Z pomocą przyjaciół, współpracowników z NEST'a a nawet rodziców, Sam musi zmierzyć się ze swoim przeznaczeniem i prawem rządzącym losem rodziny Witwickich: Bez poświęcenia nie ma zwycięstwa!blog comments powered by Disqus