O obsadzie "Turistas"

plakat filmu O obsadzie "Turistas"

Josh Duhamel (Alex)

Wschodząca gwiazda kina i telewizji. Jeden z 50 najpiękniejszych ludzi na świecie według magazynu „People”. Zagrał jedną z głównych ról w wyreżyserowanym przez Roberta Luketica (Legalna blondynka) filmie Wygraj randkę. Przez kilka lat grał Leo w popularnym w Ameryce serialu All My Children, za którą to rolę w 2002 roku otrzymał nagrodę Emmy dla aktora drugoplanowego.

Melisa George (Pru)

Dzięki połączeniu urody i talentu, Melisa George zdobyła miano jednej z najbardziej obiecujących aktorek młodego pokolenia. Oprócz Turistas aktorkę będzie można zobaczyć też wkrótce w nowym serialu Lipstick Jungle opartym na powieści doskonale znanej po Seksie w wielkim mieście Candice Bushnell. Melisę Geaorge można też było niedawno oglądać na ekranach kin obok Jennifer Anniston i Clive’a Owena w Wykolejonym, a także w nakręconym przez Andrew Douglasa remake’u horroru Amityville.

Melissa George rozpoczęła karierę w Australii jako modelka. Tam zaczęła się też jej kariera aktorska - w popularnej operze mydlanej Home and Awal, za rolę w której otrzymała dwukrotnie australijską nagrodę dla aktorów telewizyjnych. Potem pojawiała się w wielu serialach australijskich i amerykańskich.

Pośród innych filmów, w jakich można było oglądać aktorkę warto wymienić Mroczne miasto, Mullholand Drive czy Do diabła z miłością.

Olivia Wilde (Bea)

Aktorka odnosi sukcesy zarówno na dużym, jak i na małym ekranie. Niedawno otrzymała nagrodę dla najlepszej aktorki na festiwalu w Aspen za rolę w niezależnej produkcji Bickford Schmeckler’s Cool Ideas.

Olivia Wilde zagrała ostatnio w filmie Biegając z nożyczkami obok Anette Benning i Gwyneth Paltrow, a także w Life and Death of Bobby Z u boku Paula Walkera i Lawrence’a Fishbourne'a. Aktorkę można było też oglądać w Alpha Dog Nicka Cassavetesa – filmie opartym na prawdziwej historii.

Młoda aktorka znana jest z roli w wyprodukowanym przez Jerry’ego Bruckheimera serialu Skin, a także z zauważonego przez krytykę występu w popularnym serialu Życie na fali, gdzie grała dziewczynę zakochaną w postaci granej przez Mischę Barton.

Desmond Askew (Finn)

Po pojawieniu się na ekranie w kilku brytyjskich produkcjach (między innymi w Kubie rozpruwaczu czy telewizyjnej Wyspie) Desmond Askew zaczął karierę w Stanach Zjednoczonych od roli w uznawanym za kultowy i nazywanym młodzieżowym Pulp Fiction filmie Go Douga Limana.

Aktora można było też oglądać w popularnych serialach takich jak Roswell, Jak rozkochać milionera, Pół na pół czy Teraz ty. Pośród jego innych ról filmowych znajdują się występy w komedii Replikant i horrorze Wzgórza mają oczy.

Zanim rozpoczął karierę w USA Desmond Askew występował w Wielkiej Brytanii na deskach scenicznych, między innymi w Nędznikach według Wiktora Hugo.

Beau Garrett (Amy)

Młoda aktorka pojawiała się dotąd gościnnie w popularnych serialach Ekipa i Gorące Hawaje. Wkrótce będzie ją można oglądać na dużym ekranie, także w drugiej części przeboju Fantastyczna czwórka i horrorze „Unearthed.

Max Brown (Liam)

Już jako dziesięciolatek próbował swoich sił w teatrze amatorskim. Widzowie brytyjscy pokochali go za rolę uroczego obwiesia w serialu „Grange Hill”. Potem zagrał także w innych angielskich serialach i filmach telewizyjnych, między innymi Crossroads i Fallen Angel. Wkrótce będzie go można oglądać w nowym filmie Erica Stylesa True, True Lie, a także u boku Davida Suchta w Act of God.

Agles Steib (Kiko)

Mieszkający w Rio aktor jest znany w Brazylii ze swoich ról teatralnych i telewizyjnych. Gra jedną z ról w popularnej operze mydlanej Senhora de Destino.

Miguel Lunardi (Zamora)

W 1988 roku otrzymał dyplom aktorski szkoły Casa das Artes das Laranieiras w Rio de Janeiro i rozpoczął badania nad aktorstwem i strukturą psychiczną postaci. Przez dziesięć lat grał na deskach wielu teatrów, między Hamleta, Oscara Kokoschkę, króla Leara, Iwana Karamazowa i Makbeta. W Brazylii znany jest także z ról telewizyjnych. Pierwszym angielskojęzycznym filmem w którym zagrał był The Interview . Aktora można też zobaczyć w Po drugiej stronie ulicy.


blog comments powered by Disqus