Pewnego razu w Rzymie

okładka
DVD Info
W sprzedaży od: 12 listopada 2010

Dostęp do: scen
Region: 2
Dystrybutor: CD Projekt

Dodatki

  • Gagi z Rzymu
  • Sceny niewykorzystane
  • Teledyski

Reżyseria: Mark Steven Johnson
Scenariusz: David Diamond, David Weissman
Muzyka: Christopher Young
Zdjęcia: John Bailey
Montaż: Andrew Marcus

Obsada:

Kristen Bell jako Beth
Josh Duhamel jako Nick
Will Arnett jako Antonio
Jon Heder jako Lance
Dax Shepard jako Gale
Anjelica Huston jako Celeste
Danny DeVito jako magnat

Pewnego razu w Rzymie to historia niemającej dotąd szczęścia w miłości Beth (Kristen Bell), odnoszącej sukcesy zawodowe kuratorki z Nowego Jorku, która jedzie do Rzymu na ślub siostry. Na miejscu zakochuje się w jednym z gości, uroczym reporterze Nicku (Josh Duhamel). Wydaje się jednak, że jej zauroczenie pozostaje nieodwzajemnione. W akcie buntu rozczarowana Beth wyjmuje monety z rzymskiej fontanny miłości, nie zdając sobie sprawy z magicznych skutków swojego czynu. Wkrótce z zaskoczeniem zauważa, że zaczęła wzbudzać namiętne uczucia w coraz większej liczbie przezabawnych i zdecydowanie nieodpowiednich zalotników...

Pewnego razu w Rzymie - najbardziej niezwykła komedia romantyczna tego roku, wyprodukowana przez twórców filmu Narzeczony mimo woli, dostarczy widzom wyjątkowych emocji oraz mnóstwo zabawy! Stanie się tak nie tylko dzięki wyjątkowej historii opowiadającej o miłosnych perypetiach kuratorki Beth, ale również z uwagi na unikalne materiały dodatkowe. Znajdzie się wśród nich nie tylko przezabawny, dotąd nieznany, alternatywny początek filmu oraz alternatywne zakończenie (tylko w wersji Blu-ray), lecz także sceny niewykorzystane oraz świetny teledysk do piosenki Katy Perry i 3OH!3 "Starstrukk".

W obrazie Marka Stevena Johnsona, którego akcja ma miejsce w romantycznym Rzymie oraz nowoczesnym Nowym Jorku, wystąpiła grupa znanych i lubianych aktorów, mogących poszczycić się wieloma świetnymi rolami. W rolę Beth wciela się piękna Kristen Bell (Chłopaki też płaczą, Raj dla par). Towarzyszą jej przystojny Josh Duhamel (Wygraj randkę, seria Transformers), Jon Heder (Napoleon Wybuchowiec, Ostrza chwały), Danny De Vito (Erin Brockovich, Powrót Batmana, Bliźniacy), Anjelica Huston (Rodzina Addamsów, Genialny klan), Don Johnson (Policjanci z Miami, Nash Bridges) oraz Will Arnett (seriale Bogaci bankruci oraz Rockefeller Plaza 30).

[opis dystrybutora]
blog comments powered by Disqus