Miasto zła


plakat filmu Miasto zła
Reżyseria: Jon Cassar, Adam Kane, Tom Shankland, J. Miller Tobin
Scenariusz: Steven Baigelman, Mick Betancourt, Melissa Blake, Sarah Byrd, Ashley Gable, Derek R. Griffith

Obsada:

Ed Westwick jako Kent Galloway
Erika Christensen jako Betty Beaumont / Betty Smith
Gabriel Luna jako Paco Contreras
Karolina Wydra jako Dianne Gibbons
Taissa Farmiga jako Karen McClaren
Adam Rothenberg jako Jack Roth
Holley Fain jako Allison Roth
Anne Winters jako Vicki Roth
Evan Ross jako Diver Hawkes
Jeremy Sisto jako Jack Roth

Rok produkcji: od 2015 roku
Tytuł oryginalny: Wicked City
Produkcja: USA
Gatunek: kryminalny
Ilość odcinków: 10
Czas: 43 min.

Lata 80-te. Los Angeles. Rock and roll, narkotyki, seks i imprezy w nocnych klubach. To miasto, w którym można spełnić marzenia, zatracić się i...zginąć z rąk seryjnego mordercy. Miasto zła - nowy serial kryminalny z Edem Westwickiem w roli głównej na antenie TVN7 już kilka dni po premierze w USA!
 
Sunset Strip w Los Angeles to idealna okolica, żeby dobrze się zabawić. Duszna atmosfera nocnych lokalów, powszechnie dostępne używki i głośna muzyka sprawiają, że można zapomnieć o całym świecie. To także wymarzone miejsce dla seryjnego mordercy, który bez problemu może upolować tu swoją przyszłą zdobycz. Kent Granger (Ed Westwick) jest jak kameleon, potrafi idealnie dopasować się do każdej sytuacji. Najczęściej gra rolę ważnej persony z Hollywood, która oferuje pomoc w karierze. Na ofiary wybiera młode, piękne i zagubione kobiety. Nie musi długo szukać. Kiedy zadedykuje swojej wybrance piosenkę w lokalnej rozgłośni radiowej, wiadomo, że za chwilę będzie martwa. 
 
Łaknący sławy Kent nie poprzestaje na jednym morderstwie, a policja Los Angeles staje przed jedną z najtrudniejszych spraw w swojej historii. Detektyw Jack Roth (Jeremy Sisto) i jego partner Paco Contreras (Gabriel Luna) za wszelką cenę chcą złapać przebiegłego i okrutnego zabójcę. Muszą zdążyć zanim lista ofiar się wydłuży. Pomoże im w tym policjantka pracująca pod przykryciem w jednym z nocnych klubów – Dianne Kubek (Karolina Wydra). Jej skomplikowane relacje z jednym z detektywów nie pozostaną bez wpływu na toczące się śledztwo.
 
W pogoń za Kentem rusza także jego niedoszła ofiara, młoda dziennikarka Karen McClaren (Taissa Farmiga), która liczy na najbardziej atrakcyjny materiał prasowy w swojej karierze. Kiedy seryjny morderca dzwoni do niej i chce umówić się na spotkanie, policjanci postanawiają wykorzystać ją jako przynętę. Czy uda im się przechytrzyć mordercę?
 
W miarę upływu czasu sprawy przybierają coraz bardziej zaskakujący obrót także dla samego Kenta Grangera. Ten niespodziewanie znajduje w jednej z ofiar godną siebie wspólniczkę. Betty Beaumontaine (Erika Christensen) to samotna matka dwójki dzieci. Jest pielęgniarką, ale jej dusza kryje chore fantazje. Kent i Betty stworzą groźny i zabójczy związek. Miasto zła to ich miasto. Kto wygra tą niebezpieczną grę? 
 


blog comments powered by Disqus