Konkurs: The Walking Dead. Sezon 6b


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: Mateusz Michałek

Czas trwania konkursu: od 9 lutego 2016 do 20 lutego 2016

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie
organizowanym przez portal Gildia.pl i telewizję FOX Polska
 z okazji premiery nowych odcinków serialu The Walking Dead na kanale FOX

Już 15 lutego na ekranach telewizorów zawitał nowy odcinek, najnowszego, szóstego sezonu The Walking Dead. Polscy widzowie mogli poznać perypetie ulubionych bohaterów 19 godzin po amerykańskiej premierze. Najnowsze odcinki prezentuje kanał FOX w każdy poniedziałek o godzinie 22:00. Z tej okazji, telewizja FOX i Gildia.pl zorganizowały wspólny konkurs, w którym do wygrania były gadżety związane z serialem: 

- koszulki
- torby
 

Konkurs rozpoczął się 8 lutego i trwał do 20 lutego. Zwycięzcy konkursu zostaną powiadomieni drogą mailową. Twój najlepszy przyjaciel/mama/tata został ugryziony przez zombie, co robisz? Wyślij nam maila ze swoim pomysłem na adres konkursy.gildia.filmu@gmail.com, wpisując w temacie "The Walking Dead". Ogranicza Cię tylko wyobraźnia! Jury wybierze najciekawsze z nadesłanych propozycji. Na naszym fanpage'u zaprezentujemy wybrane propozycje!

Uwaga! W dalszej części tekstu pojawią się spoilery!

Serial prezentuje losy grupki ocalałych ludzi, którym przewodzi policjant, w czasach „normalności” były zastępca szeryfa - Rick Grimes (w tej roli znakomity Andrew LincolnTo właśnie miłośćKontra). Pierwsza część 6. sezonu zakończyła się w momencie, w którym zaczęło narastać napięcie w stosunkach pomiędzy Carol (Mellisa McBride), a Morganem (Lennie James). Tymczasem Rick i mieszkańcy Aleksandrii muszą stawić czoła inwazji hordy zombie. Deanna (Tovah Feldshuh) zostaje ugryziona. Kobieta doskonale wie, że niebawem dołączy do szwendaczy i stanie się zagrożeniem dla swoich przyjaciół. Nie ma jednak na tyle odwagi by dać się zabić, ani by popełnić samobójstwo. Może jedynie oczekiwać na przemianę. Rick poleca swojej grupie kamuflaż – usmarowani krwią uciekają z domu Jessie (Alexandra Breckenridge). Tymczasem pozostawiona sama sobie Deanna desperacko rzuca się na wdzierające się do domu zombie…
 
W serialu, który został uznany przez krytyków za „niemal boskie zjawisko” (Variety), „niepowstrzymany i prowokacyjny” (Orlando Sentinel) i „nieprawdopodobnie wciągający” (TheHollywoodNews.com) występują także Steven Yeun jako Glenn, Norman Reedusjako Daryl Dixon, Chandler Riggs jako Carl, Lauren Cohan jako Maggie, Danai Gurira jako Michonne, Sonequa-Martin Green jako Sasha i Michael Cudlitz jako Abraham. 
 
Poniżej prezentujemy nagrody:
 
 

Udział w konkursie oznacza zaakceptowanie regulaminu.

Zapraszamy do polubienia naszego fanpage'a!

 blog comments powered by Disqus