Konkurs: Z Archiwum X


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: Mateusz Michałek

Czas trwania konkursu: od 20 stycznia 2016 do 30 stycznia 2016

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie
organizowanym przez portal Gildia.pl i telewizję FOX Polska
 z okazji premiery nowych odcinków serialu Z Archiwum X na kanale FOX

Kanał FOX przygotował dla widzów wielkie dwudniowe wydarzenie telewizyjne - pierwszy odcinek serialu polscy widzowie zobaczą w poniedziałek 25 stycznia, zaś drugi już następnego dnia we wtorek 26 stycznia. Z tej okazji, telewizja FOX i Gildia.pl zorganizowały wspólny konkurs, w którym do wygrania były gadżety związane z serialem: 

- figurka The X-Files POP! - Dana Scully,
- figurka The X-Files POP! - Fox Mulder,
- koszulka z Archiwum X,
- pendrive,
 

Konkurs rozpoczął się 20 stycznia i trwał do 30 stycznia. Zwycięzcy konkursu zostali powiadomieni drogą mailową. Głównym motywem serialu od początku są porwania ludzi przez kosmitów. Tylko dlaczego obcy mieliby nas porywać? Wymyśl ciekawą, śmieszną lub zupełnie absurdalną teorię, dlaczego przybysze z innej planety mieliby uprowadzać ludzi. Wyślij nam maila ze swoim pomysłem na adres konkursy.gildia.filmu@gmail.com wpisując w temacie "Z Archiwum X". Jury wybierze najciekawsze z nadesłanych propozycji. Na naszym fanpage'u zaprezentujemy wybrane propozycję!

Uwaga! W dalszej części tekstu pojawią się spoilery!

Podczas 2-dniowego wydarzenia telewizyjnego na kanale FOX, widzowie zobaczą dwa pierwsze odcinki najnowszego sezonu Z Archiwum X zaledwie kilkanaście godzin po ich premierze w USA: odcinek 1. w poniedziałek 25 stycznia o godz. 21:00 oraz odcinek 2. we wtorek 26 stycznia o godz. 22:00. Natomiast już dziś można zobaczyć oficjalny zwiastun nowego sezonu na platformie YouTube kanału FOX.
 
W najnowszej serii Z Archiwum X zobaczymy sześć odcinków. Trzy z nich napisał i wyreżyserował Chris Carter. Pozostałymi zajęli się weterani: Glen i Darin Morgan oraz James Wong. Obok Anderson i Duchovnego w produkcji pojawi się także Mitch Pileggi, który zagra Waltera Skinnera, szefa Muldera i Scully, balansującego pomiędzy lojalnością wobec swoich agentów a oczekiwaniami przełożonych oraz William B. Davis, pamiętny „Palacz”, znany z wcześniejszych odcinków. W serialu gościnie wystąpią także m.in. Lauren Ambrose- pamiętna Claire Fisher z Sześciu stóp pod ziemiąJoel McHale - znany m.in. z filmów Ted i Zbaw nas ode złego, a także Annabeth Gish (The Bridge: Na granicy) i Rhys Darby (Zakochane ptaszki).
 
 
Poniżej prezentujemy nagrody:
 

Udział w konkursie oznacza zaakceptowanie regulaminu.

Zapraszamy do polubienia naszego fanpage'a!blog comments powered by Disqus