Konkurs: Assassin's Creed (DVD)


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: Mateusz Michałek

Czas trwania konkursu: od 16 czerwca 2017 do 24 czerwca 2017

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie
organizowanym przez portal Gildia.pl i  Imperial CinePix
 z okazji premiery filmu Assassin's Creed na Blu-ray i DVD.

 
Konkurs rozpoczął się 16 czerwca i trwał do 24 czerwca. Nagrodami w konkursie były egzemplarze DVD filmu Assassin's Creed.

Zwycięzcy konkursu zostaną powiadomieni drogą mailową. Wystarczy tylko polubić nasz fanpage na Facebooku, poprawnie odpowiedzieć na znajdujące się poniżej pytania konkursowe w prosty sposób, poprzez klasycznego maila do nas oraz dokończyć stwierdzenie. Wygrywają osoby, które poprawnie odpowiedzą na pytanie konkursowe oraz najciekawiej uzasadnią zdanie: Lubię Gildię Filmu, bo...

Ekranizacja serii bijących rekordy popularności gier komputerowych. Dzięki rewolucyjnej technice, która zapewnia dostęp do zapisanych w genach wspomnień, Callum Lynch (Michael Fassbender) może przeżywać przygody swego przodka, Aguilara z XV-wiecznej Hiszpanii. Odkrywa przy tym, że jest potomkiem tajnego stowarzyszenia Asasynów. Zdobywa niezwykłą wiedzę i umiejętności, które pozwalają mu stawić czoło okrutnej i potężnej organizacji Templariuszy we współczesnym świecie. 
 

Udział w konkursie oznacza zaakceptowanie regulaminu.

Zapraszamy do polubienia naszego fanpage'a!

Wyślij nam wypełniony formularz poniżej pod adres konkursy.gildia.filmu@gmail.com wpisując w temacie "Assassin's Creed".

Pytania konkursowe:

Jak nazywał się film, w którym razem zagrali Michael Fassbender i Marion Cotillard?

Lubię Gildię Filmu, bo...

 

Podaj imię, nazwisko i adres pocztowy
 (do wysyłki nagród gdybyś wygrał/a):

 

Numer telefonu kontaktowy:

 blog comments powered by Disqus