Konkurs: Baba Jaga


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: Mateusz Michałek

Czas trwania konkursu: od 16 marca 2017 do 25 marca 2017

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie
zorganizowanym przez portal Gildia.pl i Forum FIlm Poland
z okazji premiery kinowej filmu Baba Jaga

Konkurs rozpoczął się 16 marca i trwał do 25 marca, do godz. 21:00. Do wygrania były podwójne zaproszenia na seans filmu Baba Jaga w kinach Cinema - City,  które będzie można wykorzystać w terminie 27.03-30.03.2017 r.

Zwycięzcy konkursu zostaną powiadomieni drogą mailową. Wystarczy tylko polubić nasz fanpage na Facebooku oraz poprawnie odpowiedzieć na znajdujące się poniżej pytanie konkursowe w prosty sposób, poprzez klasycznego maila do nas. 

Nastoletnia Chloe, opuszczona przed laty przez rodzinę, dorasta w sierocińcu. Po niespodziewanej wizycie swej matki, rzeźbiarki Jess, dziewczyna powraca w okolicę, w której się wychowała. Wraz z przyjacielem dociera do tajemniczej posiadłości, o której krążyły mroczne opowieści. "Zastukaj raz, by ją obudzić, dwa, by z martwych wstała"... Według legendy, dom zamieszkuje okrutny demon, znany ze słowiańskiej mitologii. Dziewczyna postanawia zmierzyć się z mitem, otwierając drzwi, które na zawsze miały pozostać zamknięte. Aby przeżyć, będzie musiała stoczyć walkę nie tylko w świecie rzeczywistym, ale również w przerażającym miejscu, z którego pochodzi demon.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród osób, które polubiły nasz profil na Facebooku oraz poprawnie odpowiedziały na pytanie konkursowe. Jedna osoba może wysłać tylko jedną odpowiedź.

Udział w konkursie oznacza zaakceptowanie regulaminu.

Zapraszamy do polubienia naszego fanpage'a!

Wyślij nam wypełniony formularz poniżej pod adres konkursy.gildia.filmu@gmail.com wpisując w temacie "Baba Jaga".

Pytanie konkursowe:

Gdzie według ludowych wierzeń mieszkała Baba Jaga ?

 

Podaj imię i nazwisko
 

Numer telefonu kontaktowy:

 blog comments powered by Disqus