Konkurs: Dni Fantastyki 2017


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: Mateusz Michałek

Czas trwania konkursu: od 25 czerwca 2017 do 5 lipca 2017

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie
organizowanym przez portal Gildia.pl i  organizatorów Dni Fantatyki 2017
 

Konkurs rozpoczął się 25 czerwca i trwał do 5 lipca o 21:00. Nagrodami w konkursie były:

- pojedyncze zaproszenia na Dni Fantastyki we Wrocławiu (7-9 lipca),

Zadanie konkursowe:

Hasłem Dni Fastyki jest "Fantastyka inspiruje". W jaki sposób Was inspiruje fantastyka?

Regulamin:

Wyślij nam maila ze swoją propozycją na adres: konkursy.gildia.filmu@gmail.com, wpisując w temacie "Dni Fantastyki". Ogranicza Cię tylko wyobraźnia! Jury wybierze najciekawsze z nadesłanych propozycji. Zastrzegamy sobie możliwość zaprezentowania części z nadesłanych prac. 
 
Miło nam oznajmić, że Gildia Filmu objęła patronatem Dni Fantastyki 2017 - imprezę, który odbędzie się 7-9 lipca we Wrocławiu.
 
Dni Fantastyki  to obecnie największa i jedyna organizowana nieprzerwanie od tylu 2004 roku impreza z branży fantastycznej na Dolnym Śląsku, a także jedno z najważniejszych tego typu wydarzeń w Polsce. Corocznie gromadzi ok. 2500-3000 miłośników fantastyki. DF-yto trzy wypełnione atrakcjami dni na zamku w Leśnicy i otaczającym go parku! Prelekcje, warsztaty, spotkania autorskie, panele dyskusyjne, konkursy, sesje RPG, LARP-y, gry planszowe i komputerowe i rozbudowana strefa handlowa. Idealna propozycja na weekend, niezależnie od tego, czy jesteście zaawansowanymi, czy początkującymi fantastami, czy po porstu chcecie ciekawie spędzić czas.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród osób, które polubiły nasz profil na Facebooku oraz odpowiedziały na pytanie konkursowe. Jedna osoba może wysłać tylko jedną odpowiedź.

Udział w konkursie oznacza zaakceptowanie regulaminu.

Zapraszamy do polubienia naszego fanpage'a!

 blog comments powered by Disqus