Konkurs: Dziewczyna z pociągu DVD


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: Mateusz Michałek

Czas trwania konkursu: od 14 marca 2017 do 24 marca 2017

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie
organizowanym przez portal Gildia.pl i  Monolith Video
  z okazji premiery filmu Dziewczyna z pociągu na Blu-rayDVD

Konkurs rozpoczął się 14 marca i trwał do 24 marca. Nagrodami w konkursie były egzemplarze DVD filmu Dziewczyna z pociągu.

Zwycięzcy konkursu zostaną powiadomieni drogą mailową. Wystarczyło tylko polubić nasz fanpage i poprawnie odpowiedzieć na znajdujące się poniżej pytanie konkursowe w prosty sposób, poprzez klasycznego maila do nas.

Każdego dnia dokładnie o 8.04 wsiada do podmiejskiego pociągu i jedzie do pracy w Londynie. Każdego dnia spotyka tych samych ludzi i mija te same domy. Obserwuje. Rachel to samotna, uzależniona od alkoholu kobieta. Podczas podróży zaczyna obsesyjnie podglądać pewną parę i snuć ich wymyśloną historię. Pewnego dnia odkrywa, że w obserwowanym przez nią domu wydarzyła się tragedia...
 
Zwycięzcy zostaną wyłonionieni spośród osób, które pulubiły nasz fanpage oraz poprawnie odpowiedziały na pytanie konkursowe. Jedna osoba może wysłać tylko jedną odpowiedź.

Udział w konkursie oznacza zaakceptowanie regulaminu.

Zapraszamy do polubienia naszego fanpage'a!

Wyślij nam nam maila z odpowiedzią (wg. wzorca poniżej) na konkursy.gildia.filmu@gmail.com, wpisując w temacie "Dziewczyna z pociągu".

Pytanie konkursowe:

 Emily Blunt zagra w nowej wersji kultowej produkcji Disneya. Jaki to będzie film?

 

Podaj imię, nazwisko i adres pocztowy
 (do wysyłki nagród gdybyś wygrał/a):

 

Numer telefonu kontaktowy:blog comments powered by Disqus