Konkurs: Harry Potter i Komnata Tajemnic in Concert


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: Mateusz Michałek

Czas trwania konkursu: od 15 września 2017 do 25 września 2017

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie
organizowanym przez portal Gildia.pl i  organizatorów koncertu 
Harry Potter i Komnata Tajemnic in Concert

Konkurs rozpoczął się 15 września i będzie trwał do 25 września o 21:00. Nagrodami w konkursie były pojedyncze zaproszenia na koncerty w Krakowie, Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu i Szczecinie.

Zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą mailową. Wystarczy tylko polubić nasz fanpage na Facebooku oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Dlaczego to właśnie Ty powinnaś/powinieneś wygrać bilety na Harry Potter i Komnata Tajemnic in ConcertOdpowiedzi wysyłajcie na adres: konkursy.gildia.filmu@gmail.com, wpisując w temacie "Harry Potter". Nie zapomnijcie wysłać nam wybranej lokalizacji koncertu! Ogranicza Cię tylko wyobraźnia! Jury wybierze najciekawsze i najzabawniejsze z nadesłanych propozycji. 
 

Drugi rok w Hogwarcie pełen muzyki i magii 

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów Harry'ego Pottera! Koncerty symfoniczne do filmów o przygodach młodego czarodzieja, wracają do Polski! Już w październiku po raz kolejny będzie można przeżyć wieczór pełen magii i muzyki - Harry Potter i Komnata Tajemnic in Concert odwiedzi pięć polskich miast – Szczecin, Wrocław, Warszawę, Poznań i Kraków!

Mimo, że od wydania pierwszej książki o Harrym Potterze minęło 20 lat, saga nadal czaruje, a Potteromania trwa na całym świecie. Kto raz zgłębił tajniki magii w Hogwarcie nie chce się z nimi rozstać – Harry Potter i Komnata Tajemnic In Concert to kolejna okazja do wspomnień. Prawie trzy godziny z ulubionym filmem i muzyką na żywo gwarantują skuteczną ucieczkę od świata mugoli.

Nie byłoby to możliwe bez poruszającej, niezwykle wzruszającej, ale także trzymającej w napięciu muzyki autorstwa światowej sławy kompozytora Johna Williamsa (Gwiezdne Wojny, Indiana Jones). Motyw przewodni (Hedwig's Theme) do serii filmów o Harry’m Potterze, został okrzyknięty jednym z najlepszych w historii światowej kinematografii.

Podczas pięciu koncertów w Polsce, niezapomnianą ścieżkę po raz kolejny w całości wykona Sinfonietta Cracovia. Oglądając film na wielkim 480 calowym ekranie z muzyką na żywo, drugi rok nauki w Hogwarcie stanie się niezwykłym doświadczeniem.   

Koncerty odbędą się:
 
16.10 Azoty Arena Szczecin
17.10 Hala Stulecia Wrocław
18.10 Hala Torwar Warszawa
19.10 Arena Poznań
21.10 Tauron Arena Kraków
 
Bilety na Harry Potter i Komnata Tajemnic in Concert są dostępne na Eventim  oraz w autoryzowanych punktach sprzedaży 
 
Więcej informacji na temat Cyklu Koncertów Muzyki Filmowej do Filmów o Harry’m Potterze można znaleźć na stronie www.harrypotterinconcert.com

Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród osób, które polubiły nasz profil na Facebooku oraz odpowiedziały na pytanie konkursowe. Jedna osoba może wysłać tylko jedną odpowiedź.

Udział w konkursie oznacza zaakceptowanie regulaminu.

Zapraszamy do polubienia naszego fanpage'a!blog comments powered by Disqus