Konkurs: Koncert Jamesa Newtona Howarda


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: Mateusz Michałek

Czas trwania konkursu: od 15 listopada 2017 do 19 listopada 2017

KONKURS ZAKOŃCZONY

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie
organizowanym przez portal Gildia.pl i  organizatorów koncertu 
30 lat hollywoodzkiej muzyki Jamesa Newtona Howarda

Konkurs rozpoczął się 15 listopada i będzie trwał do 19 listopada o 21:00. Nagrodami w konkursie są:

- jedno podwójne zaproszenie na koncert w Krakowie,

- jedno  pojedyncze i jedno podwójne zaproszenie na koncert w Warszawie,

Zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą mailową. Wystarczy tylko polubić nasz fanpage na Facebooku oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Jaka jest Twoja ulubiona suita Jamesa Newtona Howarda, z jakiego filmu pochodzi i dlaczego to właśnie ją chciałabyś/chciałbyś usłyszeć podczas koncertu? Odpowiedzi wysyłajcie na adres: konkursy.gildia.filmu@gmail.com, wpisując w temacie "JNH". Nie zapomnijcie wysłać nam wybranej lokalizacji koncertu! Ogranicza Cię tylko wyobraźnia! Jury wybierze najciekawsze i najzabawniejsze z nadesłanych propozycji. 

Wybitny kompozytor zaprezentuje 30 lat hollywoodzkiej muzyki.  

Jeden z najbardziej cenionych i wszechstronnych współczesnych kompozytorów muzyki filmowej, James Newton Howard wystąpi w listopadzie na dwóch koncertach: w Krakowie i Warszawie. Na scenie będzie mu towarzyszyć Czeska Narodowa Orkiestra Symfoniczna. Muzycy, podczas koncertu zatytułowanego 30 lat hollywoodzkiej muzyki, zagrają przekrój kompozycji maestro, który stanie na czele orkiestry. W repertuarze pojawią się utwory m.in. z takich filmów jak: Igrzyska śmierci, Szósty Zmysł, King Kong, Pretty Women, czy Mój chłopak się żeni.  

Amerykański muzyk i kompozytor James Newton Howard jest jednym z najbardziej utytułowanych kompozytorów filmowych naszych czasów. Na początku swojej kariery współpracował z takimi gwiazdami jak Elton John, zespół Genesis czy „Yes”. W latach 80-tych rozpoczął współpracę z najwybitniejszymi reżyserami światowego kina, która trwa do dzisiaj. Jego urzekające kompozycje uzupełniają najpopularniejsze filmy hollywoodzkie. Każdego roku do kin wchodzi kilka superprodukcji ze ścieżkami dźwiękowymi jego autorstwa. 
 
James Newton Howard działa na scenie muzycznej od trzydziestu lat. Otrzymał osiem nominacji do Oscara, cztery nominacje do Grammy i Złotych Globów. W trakcie swojej kariery napisał muzykę do ponad 120 filmów różnych gatunków filmowych. W jego dorobku znajdują się urzekające kompozycje, które wzbogacają dramatyczne sceny, ale także romantyczne i melancholijne melodie. 
 
Koncerty odbędą się:
 
26.11 Tauron Arena Kraków
27.11 Hala Torwar Warszawa
 
Bilety na koncerty Jamesa Newtona Howarda są dostępne na Eventim  oraz w autoryzowanych punktach sprzedaży 

Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród osób, które polubiły nasz profil na Facebooku oraz odpowiedziały na pytanie konkursowe. Jedna osoba może wysłać tylko jedną odpowiedź.

Udział w konkursie oznacza zaakceptowanie regulaminu.

Zapraszamy do polubienia naszego fanpage'a!blog comments powered by Disqus