Konkurs: Bodyguard Zawodowiec


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: Mateusz Michałek

Czas trwania konkursu: od 14 sierpnia 2017 do 24 sierpnia 2017

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie
organizowanym przez portal Gildia.pl. PrezentMarzeń  i  Monolith Films
  z okazji premiery filmu Bodyguard Zawodowiec w kinach

Konkurs rozpoczął się 14 sierpnia i trwał do 24 sierpnia. Nagrodami w konkursie były:

PrezentMarzeń - Adrenalina (Zestaw prezentowy Adrenalina to pakiet kilkudziesięciu ekstremalnych przeżyć. Wręczając taki zestaw pozostawiasz możliwość wyboru osobie obdarowanej. Spośród wszystkich atrakcji będzie można wybrać jedną i zrealizować przeżycie). Dowiedz się więcej!

- egzemplarze DVD filmu Nice Guys

Zwycięzcy konkursu zostaną powiadomieni drogą mailową. Wystarczy tylko polubić nasz fanpage na Facebooku, poprawnie odpowiedzieć na znajdujące się poniżej pytania konkursowe w prosty sposób, poprzez klasycznego maila do nas oraz dokończyć stwierdzenie. Wygrywają osoby, które poprawnie odpowiedzą na pytanie konkursowe oraz najciekawiej uzasadnią zdanie: Lubię Gildię Filmu, bo...

Jackson Smith (Ryan Reynolds) jest najlepszym ochroniarzem na świecie. Niektórzy twierdzą, że jeśli chroni cię Smith, stajesz się nieśmiertelny. Jednak tym razem zadanie może przerosnąć nawet jego. Smith ma przetransportować przez pół świata byłego płatnego zabójcę (Samuel L. Jackson), który zdecydował się zeznawać przeciw zbrodniarzowi wojennemu, którego reżim ma na sumieniu tysiące istnień. Ich tropem rusza cała armia agentów, płatnych morderców i łowców nagród, a po drodze okaże się, że nie tylko ich życie będzie zagrożone. Oskarżony zbrodniarz jest gotowy skorzystać z pomocy terrorystów, byle nie dopuścić do procesu.

Poniżej prezentujemy nagrody:

Serwis Prezent Marzeń jest serwisem internetowym, w którym znajduje się ponad 2200 prezentów w formie przeżyć, realizowanych w wielu lokalizacjach w Polsce. Udaj się na przygodę swojego życia, która dostarczy Ci niesamowitych emocji!

 

Udział w konkursie oznacza zaakceptowanie regulaminu.

Zapraszamy do polubienia naszego fanpage'a!

Wyślij nam nam maila z odpowiedzią (wg. wzorca poniżej) na konkursy.gildia.filmu@gmail.com, wpisując w temacie "Zawodowiec".

Pytanie konkursowe:

Samuel L. Jackson zagrał już kiedyś kultowego zabójcę w filmie Tarantino. Jak nazywała się ta postać?

Lubię Gildię Filmu, bo...

 

Podaj imię, nazwisko i adres pocztowy
 (do wysyłki nagród gdybyś wygrał/a):

 

Numer telefonu kontaktowy:blog comments powered by Disqus