Konkurs: Czerwony żółw


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: Mateusz Michałek

Czas trwania konkursu: od 9 czerwca 2017 do 16 czerwca 2017

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie
organizowanym przez portal Gildia.pl i  Gutek Film
 z okazji premiery animacji Czerwony żółw na ekranach kin

Konkurs rozpoczął się 9 czerwca i trwał do 16 czerwca. Do wygrania były trzy podwójne zaproszenia na seans filmu Czerwony żółw w kinie  Muranów Warszawa, które będzie można wykorzystać w terminie 23.06-25.06.2017 r.

Zwycięzcy konkursu zostaną powiadomieni drogą mailową. Wystarczyło tylko polubić nasz fanpage na Facebooku, poprawnie odpowiedzieć na znajdujące się poniżej pytania konkursowe w prosty sposób, poprzez klasycznego maila do nas oraz dokończyć stwierdzenie. Wygrywają osoby, które poprawnie odpowiedzą na pytanie konkursowe oraz najciekawiej uzasadnią zdanie: Lubię Gildię Filmu, bo...

Znajdujesz się na bezludnej wyspie. Wokół ani śladu człowieka, żadnego zgiełku, tylko morze i plaża. Wiatr jest świeży, zamiast smogu morska bryza. Od cywilizacji dzieli cię bezkresny ocean. Co robisz? Delektujesz się swobodą czy budujesz tratwę? Gdzie jesteś? W więzieniu czy w raju?
 
Legendarne japońskie Studio Ghibli (Spirited Away: W krainie Bogów) przedstawia urzekającą baśń dla dorosłych, która została nagrodzona w Cannes, nominowana do Oscara i zwyciężyła w projekcie Scope100, w którym to sami widzowie wybierają filmy dla widzów. Wyrusz w niezwykłą podróż i odkryj w sobie bezludną wyspę podczas seansu filmu, który oczarował widzów na całym świecie.
 
W ramach projektu Scope100 Gutek Film zaprosił 100 widzów z całej Polski do obejrzenia 7 najnowszych europejskich produkcji, które nie trafiły jeszcze do polskich kin. Były wśród nich filmy pokazane na najważniejszych festiwalach filmowych (Cannes, Wenecja, Berlinale i San Sebastian). Zazwyczaj to dystrybutor decyduje o tym, która produkcja trafi do kin. Tym razem decyzja należała do widzów, którzy ocenili wszystkie filmy i wybrali najlepszy – animację Czerwony żółw.
 
 

Udział w konkursie oznacza zaakceptowanie regulaminu.

Zapraszamy do polubienia naszego fanpage'a!

Wyślij nam wypełniony formularz poniżej pod adres konkursy.gildia.filmu@gmail.com wpisując w temacie "Czerwony żółw".

Pytanie konkursowe:

Jak nazywa się legendarne japońskie studio, które nakręciło Czerwonego żółwia?

 

Podaj imię, nazwisko i adres pocztowy
 (do wysyłki nagród gdybyś wygrał/a):

 

Numer telefonu kontaktowy:

 

 blog comments powered by Disqus