Konkurs: Legion


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: Mateusz Michałek

Czas trwania konkursu: od 6 lutego 2017 do 16 lutego 2017

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie
organizowanym przez portal Gildia.pl i telewizję FOX Polska
 z okazji premiery serialu Legion na FOX 

Już 9 lutego o 22:00 na ekrany telewizorów zawita przemierowy odcinek nowego serialu Legion. Polscy widzowie mogli poznać perypetie bohaterów kilkanaście godzin po amerykańskiej premierze. Z tej okazji, telewizja FOX i Gildia.pl zorganizowały wspólny konkurs, w którym do wygrania są gadżety związane z serialem!

Do wygrania są:

-koszulki Legion,
 

Konkurs rozpoczął się 6 lutego i będzie trwał do 16 lutego. Zwycięzcy konkursu zostaną powiadomieni drogą mailową. Legion (v The Walking Dead): Niekiedy mawia się, że "troje to już tłum", ale nie, gdy jest się Legionem. Gdy w mieście wybucha epidemia zombie, a Ty zostałeś ostatnią deską ratunku dla ludzkości, przywołaj ze swej osobowości trzy moce, którzy Twoim zdaniem najlepiej pomogą Ci stawić czoła zagrożeniu. Opisz/omów ten zestaw i uzasadnij (technika dowolna: tekst, audio, wideo, rysunek, model, kombinacja ww., inne). Wyślij nam maila ze swoim pomysłem na adres: konkursy.gildia.filmu@gmail.com, wpisując w temacie "Legion". Ogranicza Cię tylko wyobraźnia! Jury wybierze najciekawsze z nadesłanych propozycji. Na naszym fanpage'u zaprezentujemy wybrane propozycje!

Uwaga! W dalszej części tekstu pojawią się spoilery!

Legion, inspirowany serią komiksów “X-Men” Marvela, opowiada historię Davida Hallera (Dan Stevens). David ma 30 lat i zalicza kolejny pobyt w szpitalu psychiatrycznym ze względu na zdiagnozowaną w dzieciństwie schizofrenię. Kiedy już chce się poddać, poznaje Syd (Rachel Keller) – niezwykłą dziewczynę, która uzmysławia mu, że to nie choroba a nadludzkie zdolności czynią go niezwykłym.
 
Poniżej prezentujemy nagrodę: 
 
 
 
 
Premierowy odcinek 1. sezonu zostanie wyemitowany kilkanaście godzin po premierze w USA, w czwartek 9 lutego o 22:00 na kanale FOX. 
 

Udział w konkursie oznacza zaakceptowanie regulaminu.

Zapraszamy do polubienia naszego fanpage'a!

 blog comments powered by Disqus