Konkurs LEGO Batman: Film (DVD)


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: Mateusz Michałek

Czas trwania konkursu: od 25 czerwca 2017 do 8 lipca 2017

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie
organizowanym przez portal Gildia.pl i  Galapagos Films
 z okazji premiery filmu LEGO Batman: Film na 4K Ultra, Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD.

Konkurs rozpoczął się 25 czerwca i trwał do 8 lipca 2017 roku. Nagrodami w konkursie były:

- egzemplarze DVD filmu LEGO Batman: Film,
 

Zadanie konkursowe:

Jak wszyscy wiemy, filmowy LEGO Batman to najfantastyczniejszy bohater, który potrafi poradzić sobie z niemal każdym zagrożeniem w pojedynkę, przy użyciu swoich gadżetów. Jednak okazuje się, że istnieje taki przeciwnik, który potrafi z łatwością pokonać Mrocznego Rycerza. Tym przeciwnikiem jest...
 
No właśnie! Kto (lub co) stanowi takie wyzwanie? Jedna postać? A może jakaś drużyna? Czy jest to człowiek, zwierzę, a może rzecz lub nawet byt niematerialny? Wskaż nam tego nemezis (opisz, narysuj, ulep, zaśpiewaj, itp.) i uzasadnij, a nagroda powędruje być może właśnie do Ciebie! Czy to Ty wygrasz? Ogłoszenie wyników nastąpi 10 lipca. Ten sam bat-czas, ta sama bat-strona.

Regulamin:

Wyślij nam maila ze swoją propozycją na adres: konkursy.gildia.filmu@gmail.com, wpisując w temacie "LEGO Batman". Ogranicza Cię tylko wyobraźnia! Jury wybierze najciekawsze z nadesłanych propozycji. Zastrzegamy sobie możliwość zaprezentowania części z nadesłanych prac.

Uwaga! W dalszej części tekstu pojawią się spoilery!

Batman (Will Arnett), zamaskowany obrońca Gotham City, nie ustaje w walce ze złem. Co noc patroluje ulice swojego miasta, siejąc postrach wśród przestępców. Jego największym przeciwnikiem jest demoniczny Joker (Zach Galifianakis), z którym superbohater wielokrotnie stawał do walki. Podczas jednej z nich Batman wyznaje swojemu odwiecznemu wrogowi, że… nie traktuje go poważnie. Upokorzony Joker poprzysięga Mrocznemu Rycerzowi zemstę. 
 
Następnego dnia Bruce Wayne jest gościem specjalnego przyjęcia, podczas którego świętowane jest przejście komisarza Gordona (Hector Elizondo) na emeryturę oraz awansowanie jego córki Barbary (Rosario Dawson) na stanowisko nowego szefa policji w Gotham. Barbara podczas imprezy nieoczekiwanie zapowiada, że jej celem jest gruntowna reforma miejskiej policji oraz usunięcie z ulic metropolii… Batmana. Zaskoczony Wayne chciałby zaprotestować, ale wtedy na przyjęciu pojawia się Joker w towarzystwie innych arcyzłoczyńców. Nieoczekiwanie Batman znów okazuje się potrzebny.
 

Udział w konkursie oznacza zaakceptowanie regulaminu.

Zapraszamy do polubienia naszego fanpage'a!blog comments powered by Disqus