Konkurs: Siedem minut po północy (DVD)


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: Mateusz Michałek

Czas trwania konkursu: od 30 maja 2017 do 6 czerwca 2017

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie
organizowanym przez portal Gildia.pl i  Monolith Video
  z okazji premiery filmu Siedem minut po północy na DVD

Konkurs rozpoczął się 30 maja i trwał do 6 czerwca. Nagrodami w konkursie były egzemplarze DVD filmu Siedem minut po północy .

Zwycięzcy konkursu zostaną powiadomieni drogą mailową. Wystarczy tylko polubić nasz fanpage na Facebooku, poprawnie odpowiedzieć na znajdujące się poniżej pytania konkursowe w prosty sposób, poprzez klasycznego maila do nas oraz dokończyć stwierdzenie. Wygrywają osoby, które poprawnie odpowiedzą na pytanie konkursowe oraz najciekawiej uzasadnią zdanie: Lubię Gildię Filmu, bo...

Niewielu jest dorosłych, którzy mieliby tyle odwagi co 10-letni Connor. Chłopiec codziennie musi bronić się przed grupą starszych chłopaków, którzy prześladują go w szkole. Prawdziwy dramat jednak rozgrywa się w domu chłopca – samotnie wychowująca go matka przegrywa walkę z chorobą, a lekarze rozkładają ręce. W tej sytuacji Connor zyskuje niezwykłego sprzymierzeńca – jest nim mroczna istota ze snów, która za pośrednictwem niezwykłych, magicznych opowieści wciąga Connora w świat, gdzie znaleźć można odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Udział w konkursie oznacza zaakceptowanie regulaminu.

Zapraszamy do polubienia naszego fanpage'a!

Wyślij nam nam maila z odpowiedzią (wg. wzorca poniżej) na konkursy.gildia.filmu@gmail.com, wpisując w temacie "Siedem minut po północy".

Pytanie konkursowe:

Jak nazywa się twórca książkowego pierwowzoru Siedmiu minut po północy?

Lubię Gildię Filmu, bo...

 

Podaj imię, nazwisko i adres pocztowy
 (do wysyłki nagród gdybyś wygrał/a):

 

Numer telefonu kontaktowy:blog comments powered by Disqus