Konkurs: Strażnicy Galaktyki Vol.2 (DVD I CD)


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: Mateusz Michałek

Czas trwania konkursu: od 28 września 2017 do 7 października 2017

Serdecznie  dziękujemy za udział w konkursie
organizowanym przez portal Gildia.pl i  Galapagos Films
 z okazji premiery filmu Strażnicy Galaktyki Vol.2 na Blu-ray 3D,  Blu-ray i DVD.

Konkurs rozpoczął się 28 września i trwał do 7 października. Nagrodami w konkursie były:

- egzemplarze DVD filmu Strażnicy Galaktyki Vol.2
- płyty CD z filmu Strażnicy Galaktyki Vol.2 - Awesome Mix Vol. 2
 

Zasady konkursu:

Podobno w kolejnej części Avengers, Strażnicy Galaktyki mają wspomóc Iron Mana i Kapitana Amerykę w walce z Thanosem. Zapowiada się zatem szalenie ciekawe spotkanie Rocketa i Tony'ego Starka, a więc postaci wyróżniających się charakterystycznym poczuciem humoru na tle całego MCU. Wymyśl krótki i zabawny dialog, który powinien pojawić się podczas pierwszego spotkania Rocketa i Starka. Zaproponuj na naszym fanpage'u (pod postem konkursowym) swoją propozycję.

Wygrywają: pomysł z największą liczbą polubień (biorą udział i głosują w konkursie wyłącznie osoby, które polubiły nasz profil na Facebooku: http://www.gildia.pl/film/konkursy/2017/straznicy-galaktyki-2-dvd) oraz laureaci wytypowani przez jury.

Uwaga! W dalszej części tekstu pojawią się spoilery!

Pokonanie Ronana przyniosło Strażnikom Galaktyki sławę i uznanie w najdalszych zakątkach kosmosu, co przekłada się na znaczący wzrost zainteresowania ich usługami. Niekiedy jednak Strażnicy otrzymują propozycje, których nie mogą odrzucić. Tak było kiedy nacja Sprzymierzonych zaproponowała im ochronę cennych ogniw energetycznych. Ogniw, które wcześniej próbowała ukraść Nebula, siostra Gamory. I to jej uwolnienie ma być wynagrodzeniem za dobrze wykonaną pracę. Niestety, Rocket postanawia przywłaszczyć sobie kilka ogniw, co sprawia, że Strażnicy z bohaterów stają się jednymi z najbardziej poszukiwanych istot w galaktyce. Nieoczekiwanie z pomocą przychodzi im tajemniczy Ego, przedstawiający się jako… ojciec Petera Quilla. Za jego namową Peter, Gamora i Drax udają się w podróż na jego rodzinna planetę, podczas gdy Rocket i Groot podejmują się pozostania na pokładzie ich uszkodzonego statku kosmicznego i naprawianie go. Nieświadomie Strażnicy Galaktyki wplątują się w największą przygodę swojego życia.

Strażnicy Galaktyki po raz pierwszy pojawili się na łamach magazynu Marvel Super-Heroes w 1969 roku. Powołani do życia przez Arnolda Drake’a i Gene’a Colana tworzyli wyjątkową, bo złożoną z ostatnich przedstawicieli nieistniejących już gatunków drużynę bohaterów, którzy w XXXI wieku walczyli o przetrwanie oraz, jak to w komiksach bywa, o wolność i sprawiedliwość.

Poniżej prezentujemy nagrody:

 

Udział w konkursie oznacza zaakceptowanie regulaminu.

Zapraszamy do polubienia naszego fanpage'a!blog comments powered by Disqus