Konkurs: Superheroes in concert


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: Mateusz Michałek

Czas trwania konkursu: od 4 kwietnia 2017 do 11 kwietnia 2017

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie
organizowanym przez portal Gildia.pl i  organizatorów koncertu 
Superheroes in concert

Konkurs rozpoczął się 4 kwietnia i będzie trwał do 11 kwietnia o 21:00. Nagrodami w konkursie są podwójne zaproszenia na koncerty 29 kwietnia w Krakowie. Niestety impreza 22 kwietnia we Wrocławiu została odwołana.

Zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą mailową. Wystarczy tylko polubić nasz fanpage na Facebooku oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Dlaczego to właśnie Ty powinieneś wygrać bilety na Superheroes in concert? Odpowiedzi wysyłajcie na adres: konkursy.gildia.filmu@gmail.com, wpisując w temacie "Superheroes". Ogranicza Cię tylko wyobraźnia! Jury wybierze najciekawsze i najzabawniejsze z nadesłanych propozycji. 
 
Zamysł organizatorów jest jednoznaczny – pragną oni, by widzowie jak najbardziej uczestniczyli w przeżyciach superbohaterów. By to osiągnąć, Orkiestra Akademii Beethovenowskiej pod batutą Macieja Sztora będzie wygrywała na żywo utwory z największych produkcji o superherosach m.in. z Niesamowitego Spider-mana, Iron Mana, Avengers czy też z Mrocznego rycerza. Uczestnicy koncertu usłyszą muzykę autorstwa takich kompozytorów jak Hans Zimmer, Alan Silvestri czy Brian Tyler. Grupa tancerzy pod przywództwem Bartka Wójcika, znanego z popularnego  show telewizyjnego You can Dance!, zainspirowana historiami superbohaterów będzie na żywo wykonywała układy taneczne na futurystycznych podłogach LED zamieszczonych po obu stronach orkiestry.
 
Żeby tego było mało organizatorzy postanowili widzów zaprosić w świat wirtualny. Będzie to opcja do wyboru w zależności od tego, jaki bilet zakupimy. Albo będziemy mogli doświadczyć niektórych utworów w wersji z goglami VR, albo delektować się koncertem w sposób klasyczny. Należy zaznaczyć, że do tej opcji wirtualnej będzie potrzebny widzom smartfon, na którego trzeba będzie pobrać odpowiednią aplikację. Dzięki niej dany bohater zapraszać nas będzie do wirtualnej fabuły.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród osób, które polubiły nasz profil na Facebooku oraz odpowiedziały na pytanie konkursowe. Jedna osoba może wysłać tylko jedną odpowiedź.

Udział w konkursie oznacza zaakceptowanie regulaminu.

Zapraszamy do polubienia naszego fanpage'a!

 blog comments powered by Disqus