Konkurs: Syn


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: Mateusz Michałek

Czas trwania konkursu: od 11 maja 2017 do 18 maja 2017

Serdecznie dziękujemy za udział  w konkursie
organizowanym przez portal Gildia.pl i telewizję AMC Polska
 z okazji premiery serialu Syn na kanale AMC

 

Polska premiera długo wyczekiwanego serialu pt. Syn odbędzie się na kanale AMC 11 maja o godz. 21:00. Główną rolę w wyprodukowanej przez AMC Studios i Sonar Entertainment 10-odcinkowej sadze zagra Pierce Brosnan (Jutro nie umiera nigdy). Z tej okazji, mamy dla Was specjalny konkurs, w którym do wygrania są:

- książki Syn Philipa Meyera, 
 

Konkurs rozpoczął się 11 maja i będzie trwał do 18 maja. Zwycięzcy konkursu zostaną powiadomieni drogą mailową Dlaczego, Waszym zdaniem, warto poświęć uwagę serialowi Syn? Wyślij nam maila ze swoim pomysłem na adres: konkursy.gildia.filmu@gmail.com, wpisując w temacie "Syn". Ogranicza Cię tylko wyobraźnia! Nagrodzimy pięć najciekawszych odpowiedzi!

Uwaga! W dalszej części tekstu pojawią się spoilery!

Syn to adaptacja nominowanej do nagrody Pulitzera i znajdującej się na liście bestsellerów New York Timesa powieści Philippa Meyera o tym samym tytule. Akcja zrealizowanej z ogromnym rozmachem sagi rozgrywa się na przestrzeni 150 lat i śledzi losy trzech pokoleń rodziny McCulloughów. Widzowie poznają historię Eli’a McCullougha (Pierce Brosnan), charyzmatycznego nestora rodu, który jako dziecko został porwany, a następnie wychowany przez członków plemienia Komanczów. Bezlitosne zasady, jakimi przesiąkł dorastając wśród Indian, znajdują odzwierciedlenie w sposobie prowadzenia interesów przez dorosłego już bohatera.

Najstarszy syn McCullougha, Pete (Henry Garrett), dorastał w cieniu swojego ojca. Usilnie stara się sprawić, by ten był z niego dumny, poszukując jednocześnie własnej tożsamości. Uparta z natury córka Pete’a, Jeanne (Sydney Lucas), idealizuje swojego dziadka i – mimo że wychowywała się w świecie zdominowanym przez mężczyzn – nie godzi się z narzuconym jej przez społeczeństwo losem, w którym jej rola miałaby sprowadzać się jedynie do wyjścia za mąż i rodzenia dzieci. Bezwzględność Eli’a McCullougha sprawia, że wchodzi on w konflikt ze swym bogatym, hiszpańskim sąsiadem, Pedrem Garcią (Carlos Bardem), zaś jego żądza władzy pociąga za sobą konsekwencje, które dotkną kolejne pokolenia. Poprzez serię retrospekcji widzowie poznają losy młodego Eli’a McCullougha (Jacob Lofland) oraz postać mężczyzny, który pełnił w jego życiu rolę mentora – wojennego wodza Komanczów, Toshawaya (Zahn McClarnon). Dzięki reminiscencji ukazana zostaje droga, jaką musiała przejść rodzina McCulloughów, aby zostać jednym z najpotężniejszych i najbogatszych rodów w Teksasie.  

 
 

Udział w konkursie oznacza zaakceptowanie regulaminu.

Zapraszamy do polubienia naszego fanpage'a!

 blog comments powered by Disqus