Konkurs: The Walking Dead. Sezon 7b


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: Mateusz Michałek

Czas trwania konkursu: od 12 lutego 2017 do 22 lutego 2017

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie
organizowanym przez portal Gildia.pl i telewizję FOX Polska
 z okazji premiery nowych odcinków serialu The Walking Dead na kanale FOX

Już 13 lutego na ekranach telewizorów zawitał nowy odcinek, najnowszego, siódmego sezonu The Walking Dead. Polscy widzowie mogli poznać perypetie ulubionych bohaterów kilkanaście godzin po amerykańskiej premierze. Najnowsze odcinki prezentuje kanał FOX w każdy poniedziałek o godzinie 22:00. Z tej okazji, telewizja FOX i Gildia.pl zorganizowały wspólny konkurs, w którym do wygrania były gadżety związane z serialem: 

- koszulki
- figurki FUNKO POP!
 

Konkurs rozpoczął się 12 lutego i będzie trwał do 22 lutego. Gdy naprzeciw prostackim, skorym do jedzenia mózgów stworom, staje potężna postać władająca różnymi osobowościami, nazywana przez ludzi jako mutant imieniem Legion, trzeba ewoluować - czyli ruszyć nieumarłym łbem, by poradzić sobie w starciu z tym przeciwnikiem. Wymyśl najskuteczniejszą z taktyk, by (samemu lub gromadnie wraz z innymi mózgożercami) zmierzyć się z tym oponentem i pożreć go lub przetrwać jego atak. Wyślij nam maila ze swoim pomysłem na adres konkursy.gildia.filmu@gmail.com, wpisując w temacie "The Walking Dead". Ogranicza Cię tylko wyobraźnia! Jury wybierze najciekawsze z nadesłanych propozycji. 

Uwaga! W dalszej części tekstu pojawią się spoilery!

W pierwszej części 7. sezonu widzowie oglądali ekipę Ricka, która mimo zakończenia wyliczanki Negana, nie wstała z kolan. Kolejne odcinki ukazywały słabych, podległych Neganowi bohaterów. Z kolei sam Negan, z każdą nową sceną brutalnie udowadniał, że zamierza przejąć całkowitą kontrolę nad ocalałymi. Dopiero pod koniec pierwszej części Rick zrozumiał, że gra się jeszcze nie zakończyła.
 
Zarówno zwiastun, jak i plakaty nadchodzącej części zapowiadają bunt i całkowity zwrot akcji. Rick i spółka wreszcie szykują się do walki przeciwko Neganowi. Przed grupą rysuje się nowa droga – w poszukiwaniu broni, żywności i nowych sojuszników – zapowiada się prawdziwa wojna!
 
Ile osób zginie w nadchodzących 8 odcinkach i czy Rickowi uda się zjednoczyć grupy ocalałych w walce z terrorem Negana?
 
Odpowiedź już 13 lutego o godz. 22:00 na kanale FOX.
 
Poniżej prezentujemy nagrody:
 
 

Udział w konkursie oznacza zaakceptowanie regulaminu.

Zapraszamy do polubienia naszego fanpage'a!

 blog comments powered by Disqus