Konkurs: The Walking Dead. Sezon 8


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: Mateusz Michałek

Czas trwania konkursu: od 18 października 2017 do 30 października 2017

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie
organizowanym przez portal Gildia.pl i telewizję FOX Polska
 z okazji premiery nowych odcinków serialu The Walking Dead na kanale FOX

Już 23 października na ekranach telewizorów zawita pierwszy odcinek, najnowszego, ósmego sezonu The Walking Dead. Polscy widzowie mogli poznać perypetie ulubionych bohaterów kilkanaście godzin po amerykańskiej premierze. Najnowsze odcinki prezentuje kanał FOX w każdy poniedziałek o godzinie 22:00. Z tej okazji, telewizja FOX i Gildia.pl zorganizowały wspólny konkurs, w którym do wygrania są gadżety związane z serialem: 

- Monopoly The Walking Dead
- koszulka,
- bluza,
- kusza Nerf
- breloki,
 

Konkurs rozpoczął się 18 października i będzie trwał do 30 października. Wystarczy tylko wysłać nam mema (własnego lub znalezionego w sieci) związanego z serialem The Walking Dead (na adres konkursy.gildia.filmu@gmail.comwpisując w temacie "The Walking Dead"). Jury wybierze najciekawsze z nadesłanych propozycji. Zastrzegamy sobie możliwość zaprezentowania najlepszych memów na naszym FB!

Uwaga! W dalszej części tekstu pojawią się spoilery!

Jak przetrwać apokalipsę zombie, kiedy najgorszym wrogiem nie są chodzące trupy, a inni ludzie? Na pewno nie jest to łatwe zadanie i nawet najtwardsi muszą się kiedyś złamać. W poprzednim sezonie  boleśnie przekonał się o tym Rick (Andrew Lincoln) wraz ze swoją grupą. Kiedy wszyscy już myśleli, że zaznają spokoju w Aleksandrii, życie pokazało jak brutalnie potrafi rozprawić się z niektórymi bohaterami. Wszystko za sprawą, jednego z najgroźniejszych antybohaterów w świecie The Walking Dead – Negana i jego Lucille.
 
Aby stawić czoła grupie  Zbawców Negana, Rick musi wejść w sojusz z tymi, którzy  również ucierpieli na skutek ich działań. Dochodzi do tajemnego połączenia Aleksandrii, Królestwa i Hilltop i tworzy się oddział żądnych zemsty osób, które są gotowe ruszyć przeciwko największemu wrogowi. Jednak czy dadzą radę pokonać Negana i Zbawców, którzy nie tylko są liczniejsi niż sądzili  ale także lepiej wyposażeni i bardziej bezwzględni? Czy Rickowi starczy sił, aby ponownie stanąć twarzą w twarz z największym wrogiem?
 
Odpowiedź już 23 października o godz. 22:00 na kanale FOX.
 
Poniżej prezentujemy nagrody:
 
 

Udział w konkursie oznacza zaakceptowanie regulaminu.

Zapraszamy do polubienia naszego fanpage'a!

 blog comments powered by Disqus