Konkurs: Upadli


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: Mateusz Michałek

Czas trwania konkursu: od 18 kwietnia 2017 do 25 kwietnia 2017

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie
organizowanym przez portal Gildia.pl i platformę Cineman VOD
 z okazji premiery filmu Upadli

14 kwietnia na Cineman VOD zadebiutował obraz Upadli, będący filmową ekranizacją światowego bestsellera autorstwa Lauren Kate. Z tej okazji, Cineman.pl i Gildia.pl zorganizowały wspólny konkurs, w którym do wygrania był: 

- książki Upadli,
- kody umożliwiające obejrzenie filmu Upadli.
 

Konkurs rozpoczął się 18 kwietnia i będzie trwał do 25 kwietnia. W filmie Scotta Hicksa dwóch upadłych aniołów rywalizuje o miłość Lucindy. W jaki sposób, Waszym zdaniem, powinni walczyć o względy ukochanejWyślij nam maila ze swoim pomysłem na adres konkursy.gildia.filmu@gmail.com, wpisując w temacie "Upadli". Ogranicza Cię tylko wyobraźnia! Jury wybierze najciekawsze z nadesłanych propozycji. 

Uwaga! W dalszej części tekstu pojawią się spoilery!

Nominowany do Oscara Scott Hicks, twórca niezapomnianego Blasku przedstawia ekranizację światowego bestsellera autorstwa Lauren Kate.
 
Oskarżona o spowodowanie tragicznego w skutkach pożaru nastoletnia Lucinda „Luce” Price trafia do szkoły z internatem. Próbując otrząsnąć się z poczucia winy i odkryć prawdę o tym co się stało, Luce wdaje się w niezwykłą znajomość z dwoma tajemniczymi młodymi mężczyznami. Wkrótce odkryje, że są oni upadłymi aniołami, którzy od wieków rywalizują o jej miłość. Jeśli tak – kim w takim razie jest ona sama i gdzie jest jej miejsce na Ziemi?
 
Upadli dostępni są do obejrzenia na platformie Cineman.pl
 
 

Udział w konkursie oznacza zaakceptowanie regulaminu.

Zapraszamy do polubienia naszego fanpage'a!

 blog comments powered by Disqus