Konkurs: Warsaw Comic Con - Fall Edition


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: Mateusz Michałek

Czas trwania konkursu: od 20 listopada 2017 do 23 listopada 2017

KONKURS ROZSTRYGNIĘTY!
 
Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie
organizowanym przez portal Gildia.pl i organizatorów 

Konkurs rozpoczął się 20 listopada i będzie trwał do 23 listopada, do 21:00. Nagrodami w konkursie są:

- 10 pojedynczych zaproszeń na Warsaw Comic Con - Fall Edition 24 listopada,

Pytanie konkursowe:

Zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą mailową. Wystarczy tylko polubić nasz fanpage na Facebooku oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Z jaką gwiazdą Warsaw Comic Con chciałbyś się spotkać na tej imprezie? O czym mógłbyś z nią porozmawiać? Odpowiedzi wysyłajcie na adres: konkursy.gildia.filmu@gmail.com, wpisując w temacie "WCC".  Ogranicza Cię tylko wyobraźnia! Jury wybierze najciekawsze i najzabawniejsze z nadesłanych propozycji. 

Imprezę odwiedzi w sumie 17 międzynarodowych gwiazd filmów i seriali, a także pisarze, scenarzyści, twórcy komiksów i youtuberzy. Gwiazdy Warsaw Comic Con Fall Edition: Pamela Anderson, Holland Roden, Michael Malarkey, Anthony Forest, Henrik Holm, Julian Glover, Devon Murray, Daniel Portman, Trevor Stines, Gemma Whelan, Jack Gleeson, Andrew Scott, Afshan Azad, Sean Biggerstaff, Maude Hirst, Vladimir Furdik, Kevin McNally.
 
Na uczestników Warsaw Comic Conu czeka całe mnóstwo atrakcji, w tym: dwa konkursy cosplayowe, Games Room z turniejami i wypożyczalnią gier, prelekcje i spotkania z autorami, wystawy rysowników, Wystawa Samochodów Filmowych, strefy tematyczne Star Wars, Doctora Who i Harrego Pottera, Wioska Wikingów oraz Obóz PostApo.
 
Warsaw Comic Con odbędzie się w dniach od 24 do 26 listopada, w Ptak Warsaw Expo, w warszawskim Nadarzynie. Niezmotoryzowanych na imprezę dowiozą bezpłatne autobusy odjeżdżające z centrum Warszawy.
 

Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród osób, które polubiły nasz profil na Facebooku oraz odpowiedziały na pytanie konkursowe. Jedna osoba może wysłać tylko jedną odpowiedź.

Udział w konkursie oznacza zaakceptowanie regulaminu.

Zapraszamy do polubienia naszego fanpage'a!

 blog comments powered by Disqus