Konkurs: Ach śpij kochanie (DVD)


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: Mateusz Michałek

Czas trwania konkursu: od 14 marca 2018 do 24 marca 2018

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie
organizowanym przez portal Gildia.pl i  Monolith Video
  z okazji premiery filmu Ach śpij kochanie na DVD

Konkurs rozpoczął się 14 marca i będzie trwał do 24 marca. Nagrodami w konkursie są egzemplarze DVD filmu Ach śpij kochanie.

Zwycięzcy konkursu zostaną powiadomieni drogą mailową. Wystarczy tylko polubić nasz fanpage na Facebooku, poprawnie odpowiedzieć na znajdujące się poniżej pytania konkursowe. Wygrywa 1, 10, 23 i 38 poprawna, nadesłana odpowiedź.

Od kilku lat w Krakowie i okolicach znikają ludzie. W sumie 67 osób. Młody śledczy Karski, wbrew swoim przełożonym, stawia hipotezę o seryjnym mordercy. Wkrótce w kręgu podejrzanych pozostaje tylko jeden człowiek: Władysław Mazurkiewicz zwany Pięknym Władkiem. To król życia, zamożny kobieciarz, szanowany obywatel, ale także człowiek o zaskakujących powiązaniach, hipnotycznym uroku i niejasnej przeszłości. Karski w trakcie śledztwa zaczyna napotykać na coraz większe trudności. Znikają dowody i akta spraw. Ludzie, którym ufał odwracają się przeciw niemu, a między nim i podejrzanym tworzy się nietypowa relacja... A w tle całej sprawy jak duch pojawia się tajemnicza piękna kobieta.

Udział w konkursie oznacza zaakceptowanie regulaminu.

Zapraszamy do polubienia naszego fanpage'a!

Wyślij nam nam maila z odpowiedzią (wg. wzorca poniżej) na konkursy.gildia.filmu@gmail.com, wpisując w temacie "Ach śpij kochanie".

Pytanie konkursowe:

Jakim mordercą nazywano Władysława Mazurkiewicza?

 

Podaj imię, nazwisko i adres pocztowy
 (do wysyłki nagród gdybyś wygrał/a):

 

Numer telefonu kontaktowy:blog comments powered by Disqus