Konkurs: Escape room (DVD)


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: Mateusz Michałek

Czas trwania konkursu: od 26 lipca 2018 do 3 sierpnia 2018

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie
organizowanym przez portal Gildia.pl i Monolith Video
  z okazji premiery filmu Escape room na DVD

 

Konkurs rozpoczął się 26 lipca i będzię trwał do 3 sierpbia. Nagrodami w konkursie są:

egzemplarze DVD filmu Escape room

Zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą mailową. Wystarczy tylko polubić nasz fanpage na Facebooku oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe: W jakim najciekawszym escape roomie byliście? Dlaczego zapadł Wam w pamięci? Nagrodzimy autorów najciekawszych odpowiedzi. Odpowiedzi wysyłajcie na adres: konkursy.gildia.filmu@gmail.com, wpisując w temacie "" lub pod naszym postem konkursowym na Facebooku.

Christen postanawia uczcić urodziny swojego chłopaka Taylora w niezwykły sposób. Po kolacji z przyjaciółmi przenoszą się do nowego, tajemniczego escape roomu, wokół którego krążą niepokojące opowieści. Gdy docierają na miejsce, zostają rozdzieleni i trafiają do różnych pomieszczeń. Sytuacja, którą początkowo biorą za niewinny żart, zaczyna budzić w nich stopniowo coraz większe przerażenie. Okazuje się, że muszą w ciągu godziny wydostać się z labiryntu pokojów-zagadek. Tylko w ten sposób mogą uratować porwaną przyjaciółkę i ocalić własne życie. Oprócz rozwiązywania makabrycznych łamigłówek, ich zadaniem będzie odkrycie tożsamości osoby, która ich uwięziła.

Udział w konkursie oznacza zaakceptowanie regulaminu.

Zapraszamy do polubienia naszego fanpage'a!

Wyślij nam nam maila z odpowiedzią (wg. wzorca poniżej) na konkursy.gildia.filmu@gmail.com, wpisując w temacie "Escape room".blog comments powered by Disqus