Konkurs: Czarna Pantera (DVD)


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: Mateusz Michałek

Czas trwania konkursu: od 25 lipca 2018 do 10 sierpnia 2018

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie
organizowanym przez portal Gildia.pl i  Galapagos Films
 z okazji premiery filmu Czarna Pantera na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD

 

Konkurs rozpoczął się 25 lipca i będzie trwał do 10 sierpnia. Nagrodami w konkursie są egzemplarze DVD filmu Czarna Pantera.

Regulamin:

Zwycięzcy konkursu zostaną powiadomieni drogą mailową. Wystarczy tylko polubić nasz fanpage na Facebooku oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Jury wybierze najciekawsze z nadesłanych propozycji.

Wieki temu w Afrykę uderzył potężny meteoryt składający się z vibranium – najbardziej wytrzymałego i  najrzadszego metalu. Przez długie lata o dostęp do vibranium walki toczyło pięć afrykańskich plemion. Kres położyło im dopiero pojawienie się Czarnej Pantery – obdarzonego wyjątkowymi mocami wojownika, który zjednoczył wrogie plemiona i stworzył z nich potężne państwo – Wakandę. W ukryciu przed resztą świata i w oparciu o vibranium, Wakanda wyrosła na potężny i zaawansowany technologicznie kraj, skrzętnie skrywający tajemnicę o swoim dobrobycie przed innymi. Kiedy w tragicznych okolicznościach ginie wakandyjski król T’Chaka (John Kani) jego obowiązki oraz rolę Czarnej Pantery przejmuje jego syn T’Challa (Chadwick Boseman). Krótko po koronacji T’Challa dowiaduje się, że dawny wróg jego kraju, bezwzględny handlarz bronią Ulysses Klaue (Andy Serkis) wszedł w posiadanie vibranium, które chce sprzedać temu, kto zaoferuje za nie najwyższą cenę. Planowaną transakcję T’Challa i jego towarzysze chcą wykorzystać do schwytania wroga i postawienia go przed wakandyjskim sądem.

 

Udział w konkursie oznacza zaakceptowanie regulaminu.

Zapraszamy do polubienia naszego fanpage'a!

Wyślij nam wypełniony formularz poniżej pod adres konkursy.gildia.filmu@gmail.com wpisując w temacie "Czarna Pantera".

Pytanie konkursowe:

Z którym antagonistą powinna się zmierzyć Czarna Pantera w sequelu i dlaczego? Kogo z Avengers chciałbyś zobaczyć również w tym filmie?

 

Podaj imię, nazwisko i adres pocztowy
 (do wysyłki nagród gdybyś wygrał/a):

 

Numer telefonu kontaktowy:

 blog comments powered by Disqus