Konkurs: Pixel-boxowy Quest


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: Mateusz Michałek

Czas trwania konkursu: od 13 marca 2018 do 23 marca 2018

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie
organizowanym przez portal Gildia.pl i Pixel-Box
 

Konkurs rozpoczął się 13 marca i będzie trwał do 23 marca. Nagrodami w konkursie są:

1. Miejsce - Marcowy Pixel-Box
2. Miejsce - Marcowy Pixel-Tee
3. Miejsce - figurka z gry Mortal Kombat X
 
Zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą mailową. Wystarczy tylko polubić nasz fanpage na Facebooku oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Tematem marcowego Pixel-Boxa jest quest. Co powinno się znaleźć w takim pudełku? Nagrodzimy autorów najciekawszych odpowiedzi. Odpowiedzi wysyłajcie na adres: konkursy.gildia.filmu@gmail.com, wpisując w temacie "Pixel Box" lub pod naszym postem konkursowym na Facebooku.
 
PIXEL BOX
Jesteśmy geekami. Kochamy to co robimy i wkładamy cały nasz czas i serce w to aby Pixel-Box był wyjątkowy. Jako jedyni posiadamy w ofercie pudełka dla geeków w modelu subskrypcyjnym czyli takie, które możesz dostawać co miesiąc pod swoje drzwi. Działamy od 2015 roku i z miesiąca na miesiąc staramy się coraz bardziej rozwijać. Wiemy jak to jest kochać daną grę, serial czy film więc możesz mieć pewność, że rzeczy które znajdziesz w naszych boxach będą wartościowym dodatkiem do Twojej kolekcji.
 
Lubimy też wszelkie geekowe imprezy. Możesz spotkać nas na konwentach, imprezach dla gamerów, w internetach. Pamiętaj odwiedzić nasze stoisko i się przywitać!blog comments powered by Disqus