Wesprzyj film "Dzień Szósty" w reżyserii Piotra Zdanowicza

9 kwietnia 2015

W serwisie crowdfundingowym Polak Potrafi wystartowała akcja wspierająca dokończenie filmu Dzień Szósty, którego reżyserem jest Piotr "Dismas" Zdanowicz. Twórcy potrzebują jedynie 5 tys. zł, a dla wspierających planują bardzo atrakcyjne wyrazy wdzięczności w postaci m.in. płyt DVD, koszulek i komiksu!

"Dzień Szósty" to groteskowa, fantasmagoryczna historia o miłości połączona z filmem science-fiction, fantasy i horrorem. Pośród mglistej krainy w starym wiktoriańskim domu główny bohater ożywia swoją żonę, aby dowiedzieć się kto ją zabił. Niestety, jest w stanie przywrócić ją do życia tylko na sześć dni. Zbieramy fundusze na część postprodukcji nakręconego już materiału.

Nagrany materiał wstępnie złożyliśmy już do 40 minutowego filmu. Czekają nas jeszcze dokrętki scen, które chcemy sfilmować w studio, z tymi samymi aktorami. Ponieważ staramy się być niezależni, nie szukamy producentów, którzy natychmiast zaczną zmieniać scenariusz, ucinać historię, wstawiać wybuchy i pościgi samochodowe. Dlatego szukamy wsparcia u osób, które pomogą nam finansowo, bez ingerencji w proces twórczy. Zapewniamy, że efekt końcowy, zgodnie z zamysłem, będzie wielki. Projekt chcemy zakończyć w tym półroczu (lipiec 2015). Następnie wyślemy ukończony film na większość festiwali filmowych w Polace i na świecie oraz zaczniemy także tłoczyć go na płytach, by wysłać naszym darczyńcom.

Więcej na stronie projektu (wystarczy kliknąć w plakat):

blog comments powered by Disqus