Wspomóż powstanie DVD i Blu-Ray "Co robimy w ukryciu"

10 lipca 2015

Polska publiczność pokochała nowozelandzkie wampiry. Niektórzy mówią, że film ma już status kultowego, inni, że w życiu tak głośno nie śmiali się na żadnym filmie. Dlatego Mayfly stara się wydać Co robimy w ukryciu na DVD i Blu-ray w naprawdę godnej oprawie.

Komedia, która w polskich kinach miała premierę 27 lutego 2015, przez ponad 11 tygodni nie schodziła z repertuarów. Nowy film twórców Boya i Flight of the Conchords jest wybuchową mieszanką horroru i czarnej komedii zrealizowaną w modnej konwencji mockumentu. Viago (379 l.), Deacon (183 l.), Vladislav (862 l.) i Petyr (8000 l.) mieszkają razem na przedmieściach współczesnego Wellington w Nowej Zelandii. Ich życie rozpoczyna się dopiero po zmroku, kiedy to opuszczają trumny i legowiska, by stawić czoła codzienności, która również dla wampirów bywa niełatwa. Nieśmiertelność i pragnienie świeżej ludzkiej krwi już dawno przestały być ich głównym zmartwieniem, bo współczesność stawia przed nimi nowe wyzwania. Grupa filmowców towarzyszy im podczas codziennych obowiązków, drobnych kłótni czy nocnych wyjść na miasto, które z błyskotliwym humorem uświadamiają nam, że choć ich serca przestały bić wieki temu, wciąż żywią gorące i bardzo ludzkie uczucia.

Twórcy do wydania na dyskach Blu-Ray i DVD chcą dołączyć maksymalną liczbę dodatków, w postaci ponad 2 godzin materiałów dodatkowych. A wśród nich m.in.: wywiady z twórcami, sceny usunięte, making of, filmiki o szczegółach życia bohaterów oraz Pogaduchy z wampirami - krótkometrażowy film w reżyserii Taiki Waititiego i Jemaine’a Clementa, który stał się podstawą wersji kinowej. Słowem, na płytach DVD i Blu-ray znajdą się wszystkie dostępne, ale niepublikowane wcześniej materiały dodatkowe, powstałe podczas produkcji Co robimy w ukryciu. DVD zostanie wydane w digipacku, zaś Blu-ray w klasycznym, dobrej jakości niebieskim opakowaniu.

Aby to "dopakowane" wydanie filmu stało się rzeczywistością, wydawca potrzebuje wsparcia fanów. W tym celu założona została zbiórka na portalu crowdfundingowym PolakPotrafi.pl. Więcej informacji pod TYM LINKIEM.


osti za MayFlyblog comments powered by Disqus