"Kingsglaive: Final Fantasy XV" - angielska obsada i świetny zwiastun

26 lipca 2016

Przed premierą kolejnej części kultowej serii gier Final Fantasy, fani będą mieli okazję obejrzeć prawie 2-godzinną animację wprowadzającą do historii. Wyświetlana ona jest w japońskich kinach, na przełomie sierpnia i października ma zostać wydana cyfrowo i na płytach BD/DVD. 

Obraz zatytułowany Kingsglaive: Final Fantasy XV został przygotowany w całości jako animacja CGI, podobnie jak poprzednie filmy nawiązujące tytułem do serii gier (Final Fantasy: The Spirits Within, Final Fantasy VII: Advent Children). Publikowane przez nas wcześniej materiały z Kingsglaive nagrane były w języku japońskim. W końcu pojawił się jednak zwiastun w wersji angielskiej, która jest z pewnością znacznie bardziej "przyjazna" dla rodzimego widza.

Przy okazji warto wspomnieć, że głosu postacią podłoży kilku bardzo znanych aktorów. W głównego bohatera wcieli się Aaron Paul (znany oczywiście z Breaking Bad). Na liście głośnych nazwisk znajduje się także Lena Headey (Gra o tron) i Sean Bean (Władca Pierścieni, Gra o tron... tego pana chyba nie trzeba przedstawiać, jesteśmy też prawie pewni, że w Kingsglaive jego postać umrze - jak zwykle).

Zapraszamy do oglądania rewelacyjnego trailera w okienku poniżej::: Źródło ::blog comments powered by Disqus