Reklamy lepsze od filmów? To możliwe!

20 października 2016

Już 8 listopada w kinach sieci Multikino, na terenie całejgo kraju, odbędzie się niezwykły pokaz. Tym razem zamiast maratonu filmowego widzowie dostaną seans złożony z najlepszych reklam tego roku.

Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR, Multikino Media, BBDO i Starcom zapraszają na Cannes Lions Imagination Day - jedyny w Polsce pokaz najbardziej kreatywnych kampanii i filmów reklamowych z całego świata, który odbędzie się 8 listopada 2016 roku, o godzinie 19.30, w wybranych kinach sieci Multikino!

Impreza ta już na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń związanych z reklamą i z roku na rok poszerza swoje grono fanów, bijąc rekordy popularności. Pokaz Cannes Lions Imagination Day to niepowtarzalna okazja żeby zobaczyć najbardziej kreatywne filmy nagrodzone w tym roku na prestiżowym Międzynarodowym Festiwalu Kreatywności Cannes Lions. Prezentowane filmy wyznaczają trendy oraz standardy kreatywności w nowoczesnej komunikacji marketingowej.   

Pokaz odbędzie się 8 listopada, jednocześnie aż w 7 miastach Polski, w wybranych kinach sieci Multikino: Warszawa – Złote Tarasy, Warszawa – Ursynów, Wrocław – Arkady Wrocławskie, Kraków, Poznań – Stary Browar, Gdańsk, Katowice i Łódź (Silver Screen)!

Bilety na Cannes Lions Imagination Day można nabyć w kasach biletowych kin oraz on-line.

Więcej informacji na temat Cannes Lions Imagination Day na www.imaginationday.pl.

blog comments powered by Disqus