Filmy, które mieszkańcy Warszawy oglądali w 2016 roku

21 stycznia 2017

W 2016 roku, według danych BoxOffice.pl, w Polsce sprzedano 51,5 miliona biletów. W warszawskich kinach sieci Multikino najchętniej oglądano polską produkcję Pitbull. Niebezpieczne kobiety.

W 2016 roku w kinach sieci Multikino w Polsce widzowie najchętniej oglądali: film Pitbull. Niebezpieczne kobiety, Pitbull. Nowe porządki, komedię Planeta Singli, animację Sekretne życie zwierzaków domowych oraz komedię Bridget Jones 3.

W 2017 roku na widzów czeka wiele gorących premier. W styczniu na wielkie ekrany wejdzie polska komedia Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej z Magdaleną Boczarską w roli głównej, a 10 lutego Ciemniejszą stronę Greya - kontynuacja melodramatu Pięćdziesiąt twarzy Greya. Natomiast 17 marca premierę będzie miała Piękna i Bestia z Emmą Watson w roli Belli. W kolejnym miesiącu premierę będą mieli: Strażnicy galaktyki 2. W maju kina opanują: Obcy: Przymierze oraz Piraci z Karaibów 5. 23 czerwca na ekranach pojawi się kontynuacja Transformers: Ostatni rycerz, a w lipcu premierę będzie miał nowy film Christophera Nolana pt.: Dunkierka. W październiku nie można przeoczyć takich produkcji jak: Blade Runner 2049 z Harrisonem Fordem i Ryanem Goslingiem oraz Thor: RagnarokChrisem Hemsworthem i Tomem Hiddlestonem w rolach głównych. W listopadzie do kin wejdzie Liga Sprawiedliwości, a bieżący rok zamknie ósma część Gwiezdnych wojen.


osti za Multikinoblog comments powered by Disqus