Gwiazdy zaśpiewały piosenki filmowe w Torwarze

17 lutego 2017

Koncert Muzyki Filmowej na warszawskim Torwarze – był to kolejny przystanek na ogólnopolskiej trasie tego projektu muzycznego. Artyści, tak jak w poprzednich miastach, wykonali 30 najpiękniejszych hitów filmowych przy sali pełnej gości.

Gigantyczne przedsięwzięcia multimedialne, sześć niezwykłych głosów polskiej sceny, 50 muzyków orkiestry symfonicznej – w sumie prawie 3 godziny wysmakowanej podróży do świata kadrów filmowych i ponadczasowych hitów, zakończonej owacjami na stojąco. Następny koncert odbędzie się 24 lutego w Olsztynie.

Justyna Steczkowska wystąpiła w 10 utworach, za każdym razem w innej kreacji marki Elisabetta Franchi. Do tego dobrała buty Loriblu, torebkę Loriblu (zdjęcia ze ścianki dostępne w bazach agencji fotograficznych) i biżuterię Apart. Jednak nie tylko uwodzi wyglądem, ale przede wszystkim zachwyca swym talentem wokalnym. Słuchanie interpretacji muzycznych w jej wykonaniu to uczta dla każdego widza: połączenie czterooktawowej skali głosu, charyzmy, osobowości i zmysłowej klasy zdecydowanie oczarowuje od pierwszych sekund pojawienia się artystki na scenie. 


osti za Koncert Muzyki Filmowejblog comments powered by Disqus