"Good Life" promuje "Szybkich i wściekłych 8"

20 marca 2017

G-Eazy oraz Kehlani Parrish połączyli wspólnie siły, nagrywając utwór pt. Good Life. Piosenka promuje ósmą część z serii Szybcy i wściekli. W teledysku możemy zobaczyć także wybrane sceny z filmu oraz - po raz pierwszy - Scotta Eastwooda, który dołączył do sagi.

Po niebywałym, kasowym sukcesie filmu Szybcy i wściekli 7 w reżyserii Jamesa Wana, kwestią czasu było potwierdzenie planów o realizacji kolejnego odcinka. Niejednokrotnie głos w tej sprawie zabierał Vin Diesel.
 
W rolach głównych, prócz Diesela w roli Dominica Toretto, powrócą: Dwayne The Rock Johnson, Jason Statham, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris "Ludacris" Bridges, Elsa Pataky, Lucas Black i Kurt Russell. Przypomnijmy, że wśród nowych postaci pojawią się: Charlize Theron (jako Cipher, arcy-wróg głównych bohaterów, związana poniekąd z Deckardem Shawem/Jason Statham i przeszłością Dominica/Vin Diesel), Scott Eastwood (protegowany Pana Nobody/Kurt Russell - według nieoficjalnych informacji postać Eastwooda ma zastąpić Briana O'Connera, kreowanego dotychczas przez zmarłego tragicznie Paula Walkera), Helen Mirren i Kristofer Hivju
 
Przypomnijmy, że w materiałach promocyjnych wciąż nie pojawiła się Helen Mirren - nie licząc jednego zdjęcia, niegdyś wrzuconego na konto Vina Diesela, na twitterze. Z informacji, jakie można znaleźć w sieci wynika, że laureatka Oscara za rolę w Królowej, wcieli się w postać matki Owena (Luke Evans) i Deckarda Shaw (Jason Statham).
 
Produkcję reżyseruje F. Gary Gray (Be Cool, Straight Outta Compton) na podstawie scenariusza Chrisa Morgana (47 Roninów, Szybcy i wściekli 7). Zdjęcia były kręcone m.in. w Nowym Jorku, Atlancie oraz na Kubie i Islandii. Światową premierę zaplanowano na 21 kwietnia 2017 roku.
 
 
blog comments powered by Disqus