Nowe utwory promujące "Piękną i Bestię"

6 marca 2017

Za pośrednictwem oficjalnego konta Disney Music na Youtube, opublikowano dwa utwory, promujące nadchodzący film Piękna i Bestia z Emmą Watson. Zapraszamy do wysłuchania.

Pierwszy z materiałów jest teledyskiem do piosenki pt. Beauty and the Beast, którą wykonuje Ariana Grande oraz laureat Oscara za najlepszą piosenkę (Glory z Selmy) w 2015 roku - John Legend.
 
Z kolei drugie wideo jest zapisem audio pt. Evermore, śpiewanym przez Josha Grobana, autora wielu utworów, wykorzystanych w ścieżkach dźwiękowych do takich produkcji, jak: A.I.: Sztuczna Inteligencja, Troja czy Ekspres polarny
 
Bella (Emma Watson) jest mieszkanką francuskiej wioski. Kiedy dowiaduje się, że jej ojciec Maurycy (Kevin Kline) został uwięziony w pałacu okrutnej bestii (Dan Stevens), postanawia odnaleźć jego siedzibę. Dziewczyna oferuje mu swe życie, w zamian za życie ojca. Potwór przystaje na propozycję. Ku zdziwieniu Belli, bestia nie więzi jej w lochu. Zamiast tego dziewczyna zamieszkuje w pięknej komnacie pełnej zaczarowanych przedmiotów, takich jak: zegar Trybik (sir Ian McKellen), świecznik Płomyk (Ewan McGregor), czy miotełka Puf Puf (Gugu Mbatha-Raw). Tymczasem Maurycy chcąc uratować swą córkę, zwraca się o pomoc do pewnego myśliwego - Gastona (Luke Evans), który jest zakochany w Belli. [za: filmweb.pl]
 
Scenariusz powstał na podstawie literackiej wersji spisanej przez Jeanne-Marie Leprince de Beaumont. Autorami filmowego skryptu są Stephen Chbosky (twórca Charliego) i Evan Spiliotopoulos (Hercules, Łowca i Królowa Lodu). 

 

 
 
blog comments powered by Disqus