Wejdź w świat "Power Rangers"!

11 marca 2017

Trudno sobie wyobrazić film lepiej dopasowany do nowych technologii niż Power Rangers. Do tego samego wniosku doszło studio Lionsgate, które przygotowało wiele technofilskich atrakcji w związku z nadchodzącą premierą filmu.

Power Rangers we współpracy z Youtube stworzył dla swoich fanów pierwsze w historii wydarzenie w wirtualnej rzeczywistości Youtube Space LA. Grupa wybranych fanów mogła wejść do świata filmu i zadać pytania Rangerom (zdalnie - za sprawą HTC Vive i Oculus Rift). 

Power Rangers Mobile App to nowa aplikacja, dzięki której użytkownicy telefonów z Androidem i iOS będą mogli wcielić się w bohaterów filmu. Kto zainstaluje ją na swoim telefonie, będzie mieć dostęp do następujących funkcji:
· Zords Awaken VR - posiadacze okularów Google Cardboard poznają Zordona, Alpha 5 oraz pełnowymiarowe Zordy, których kokpity będą mogli zwiedzić za sprawą technologii Virtual Reality.
· Power Rangers AR (Augumented Reality).
· Zbieraj kolory, dzięki którym będziesz mógł stworzyć swój unikalny strój Rangera i umieścić go w nagrywanych przez Ciebie filmach i zdjęciach.
· Zobacz trójwymiarowe Zordy i umieść je gdzie tylko chcesz.
· Dla dzieci – wydrukuj zestawy do kolorowania z aplikacji lub strony filmu. Kiedy pomalujesz wszystkich Rangerów zeskanuj obrazki swoim telefonem aby twoje dzieło ożyło w 3D.
· Maska Zordona – Zmapuj swoją twarz na ścianie Zordona, a następnie prześlij wiadomość video do swoich znajomych.

Piątka nastolatków staje przed wyzwaniem na miarę superbohaterów, gdy dowiadują się, że świat stoi u progu zagłady. Zagrożenie o niewyobrażalnej mocy pochodzi z najdalszych krańców wszechświata, a przeciwstawić mu się może tylko ktoś o nadludzkich zdolnościach. Piątka bohaterów wybranych przez przeznaczenie musi pokonać swe lęki i słabości, by stanąć ramię w ramię jako Power Rangers.


osti za Monolith Filmsblog comments powered by Disqus