Zwiastun "The Little Mermaid"

10 marca 2017

Należy dodać, że mowa nie o adaptacji opartej na animacji Disneya z 1989 roku, ale jeszcze innej wariacji na temat baśni Andersena.

Podczas gdy powstaje głośny film o syrence z udziałem Lina-Manuela Mirandy, premierę będzie miała też inna adaptacja, w której zobaczymy: Shirley MacLaine (Sekretne życie Waltera Mitty), Poppy Drayton (Kroniki Shannary), Williama Moseley'a (Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa) Loreto Peralta oraz Ginę Gershon.

 

Fabuła skupi się oczywiście na losach syrenki, która utraciła coś niezmiernie cennego. W animacji Disneya był to głos, w tym filmie będzie to jej dusza. Rola księcia przypadnie reporterowi (Moseley) wysłanemu do miasteczka w Mississippi, aby przyjrzeć się dokładniej cyrkowi i atrakcji przez niego ofiarowanej – możliwości zobaczenia prawdziwej syreny. W historię zostanie również wplątana legenda o ludzkiej dziewczynce posiadającej syrenią duszę.

 

Reżyserzy to Blake Harris oraz Chris Bouchard. Harris napisał również scenariusz. Premiera jest zapowiedziana na lato tego roku.

 :: Źródło ::blog comments powered by Disqus