Carice van Houten na polskim Comic Conie!

17 kwietnia 2017

Uznawana za jedną z najzdolniejszych aktorek europejskich, Holenderka Carice van Houten odwiedzi Polskę w ramach festiwalu Warsaw Comic Con! Gwiazda popularnego na całym świecie serialu Gra o Tron w którym wciela się w rolę przebiegłej i tajemniczej Melisandre, pojawi się na zaproszenie organizatora festiwalu: PTAK WARSAW EXPO mieszczącego się w warszawskim Nadarzynie. 

Spotkanie z aktorką będzie nie tylko gratką dla fanów wspomnianego serialu. Warto wspomnieć o innych sukcesach artystki. Już pierwsza główna rola - tytułowa kreacja w  filmie Suzy Q, przyniosła jej Złotego Cielca dla najlepszej aktorki. Wkrótce potem odebrała kolejną nagrodę - Top Naeff Award za swój dorobek teatralny, a kolejne wyróżnienie Złotego Cielca zdobyła za występ w komedii fantasy Panna Minoes - kocia agentka. W sumie została wyróżniona tą prestiżową nagrodą aż pięć razy. Polscy widzowie znają Carice przede wszystkim z takich produkcji jak Walkiria, czy Egzorcyzmy Dorothy Mills.

Warto zaznaczyć, że Warsaw Comic Con jest pierwszym festiwalem tego typu w Polsce, a znanym na całym świecie. Po San Diego, Paryżu, Londynie czy Berlinie przyszedł czas na Warszawę. Przedsięwzięcie jest możliwe przede wszystkim dzięki możliwościom infrastrukturalnym i organizacyjnym PTAK WARSAW EXPO. Tworzony z myślą o wszystkich fanach popkultury, wielbicielach komiksów, książek, seriali, filmów i gier. Szeroki zakres tematyczny oraz wiele atrakcji dostępnych tylko na Warsaw Comic Con uczyni imprezę najlepszą i największą w tej części Europy. Pierwszy raz w tysiące fanów kultury komiksu i fantastyki będą miały okazję bezpośrednio spotkać się ze światowymi gwiazdami wielkiego formatu. W PTAK WARSAW EXPO pojawią się także brytyjski aktor Charles Dance, czyli Tywin Lanister z Gry o tron i Irlandczyk John Kavanagh - Wieszcz z Wikingów, a organizatorzy zapewniają, że największe gwiazdy trzymają jeszcze w tajemnicy.


osti za Comic Conblog comments powered by Disqus