Dereszowska i Żukowska czarują na premierze!

13 kwietnia 2017

Nagrodzony Oscarem, najnowszy film ze świata magii J.K. Rowling Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć zadebiutował na Blu-ray i DVD. Z okazji premiery, 11 kwietnia w salonie Empik Junior w Warszawie, na wszystkich fanów tego magicznego uniwersum czekało wiele atrakcji. Na spotkaniu pojawiły się gwiazdy dubbingu filmu – Anna Dereszowska i Marieta Żukowska – oraz twórcy polskiej edycji książkowej scenariusza.

Film Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć przenosi widzów do nieznanej dotąd ery świata czarodziejów J. K. Rowling, sprzed czasów Harry’ego Pottera. Inspiracją dla scenariusza stał się opisany w powieściach o młodym czarodzieju podręcznik autorstwa Newta Scamandera, z którego uczniowie korzystali w Hogwarcie, zgłębiając tajniki opieki nad magicznymi stworzeniami. W głównej roli magizoologa Newta Scamandera – zdobywca Oscara (Teoria wszystkiego, Dziewczyna z portretu) Eddie Redmayne. Reżyserii podjął się David Yates, odpowiedzialny za sukces 4 ostatnich części filmowej sagi Harry Potter.

Wyjątkowe spotkanie z okazji premiery filmu na 4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD było niepowtarzalną okazją dla wszystkich fanów Fantastycznych zwierząt do rozmowy z gwiazdami dubbingu Anną Dereszowską (Seraphina Piquery, Prezes MACUSA) i Marietą Żukowską (Queenie Goldstein), zrobienia sobie zdjęcia z ulubionym bohaterem na tle magicznej fotościanki oraz zdobycia unikalnych filmowych gadżetów w jednym z licznych konkursów, m.in. szalika Newta! Na spotkaniu nie zabrakło również cosplayerów ze świata magii J.K. Rowling prezentujących stroje z epoki Newta Scamandera.  


Mateusz Michałek za Galapagos Filmsblog comments powered by Disqus