Światowa premiera Superheroes in concert coraz bliżej!

17 kwietnia 2017

Muzyka filmowa ze Spider-Mana, Iron Mana i Batmana w jednym miejscu na żywo po raz pierwszy w Polsce! Już 29.04.2017 w TAURON Arenie Kraków światowa premiera widowiska łączącego muzykę symfoniczną na żywo z tańcem i najnowszymi scenicznymi technologiami.

Na niespełna dwa tygodnie przed premierą w Krakowie przyszedł czas na przedstawienie artystów, którzy wystąpią podczas koncertu. Utwory zdobywców Oscarów® i nagród Grammy z takich filmowych superprodukcji jak Amazing Spider-Man, Batman v Superman, Iron Man, Avengers czy The Dark Knight Rises wykona znakomita Orkiestra Akademii Beethovenowskiej. Orkiestrę poprowadzi pasjonat muzyki filmowej, maestro Maciej Sztor. Partie wokalne utworów zaśpiewają wokalistki zespołu DikandaAnna Witczak oraz Katarzyna Bogusz.

Taniec, który jest ważnym elementem koncertu, również będzie wykonywany na żywo – i to na futurystycznych podłogach LED rozmieszczonych po bokach głównej orkiestrowej sceny. Bartek Wójcik, znany m.in. z programu You Can Dance - po prostu tańcz!, wraz z grupą tancerzy opowiedzą historie Spider-Mana, Batmana, Hulka czy Kapitana Ameryki. Bartkowi towarzyszyć będzie Julia Adamczyk, szerzej znana publiczności z tanecznych produkcji telewizyjnych jak m. in. Voice of Poland. Czy wspomniane You Can Dance. Drugą taneczną parę tworzyć będą Mateusz Pietrzak i Gracja Górniak. Mateusz Pietrzak to dyplomowany tancerz, choreograf i pedagog tańca. Były tancerz formacji SPOKO, z którą zdobył tytuł Wicemistrza Świata w hip hopie. Gracja Górniak występowała już na deskach Teatru Wielkiego w Poznaniu m.in. w baletach Jezioro Łabędzie, Romeo i Julia, Dziadek do orzechów oraz w operze Aida, a także na festiwalach w Polsce, Niemczech, Chinach i Izraelu. Teraz będzie miała okazję wystąpić przed krakowską publicznością.

Podczas koncertu najnowsze technologie pojawią się nie tylko za scenie. Publiczność będzie mogła, nie ruszając się ze swoich miejsc, wejść w świat superbohaterów za pomocą własnego smartfoma i gogli vr cały czas słuchając wykonywanej na żywo rewelacyjnej muzyki, której już teraz możecie posłuchać pod TYM LINKIEM. Koncertowa playlista prezentuje większość tematów, które będzie można usłyszeć podczas superbohaterskiego wieczoru.


osti za Superheroes in concertblog comments powered by Disqus