W świecie czarodziejów

9 kwietnia 2017

Nagrodzony Oscarem, najnowszy film ze świata magii J.K. Rowling Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć debiutuje na Blu-ray i DVD. Z okazji premiery, 11 kwietnia w salonie Empik Junior w Warszawie, na wszystkich fanów tego magicznego uniwersum będzie czekało wiele atrakcji. Na spotkaniu pojawią się gwiazdy dubbingu filmu – Anna Dereszowska i Marieta Żukowska – oraz twórcy polskiej edycji książkowej scenariusza. Będzie też można wygrać unikalne nagrody filmowe.

Film Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć przenosi widzów do nieznanej dotąd ery świata czarodziejów J. K. Rowling, sprzed czasów Harry’ego Pottera. Inspiracją dla scenariusza stał się opisany w powieściach o młodym czarodzieju podręcznik autorstwa Newta Scamandera, z którego uczniowie korzystali w Hogwarcie, zgłębiając tajniki opieki nad magicznymi stworzeniami. W głównej roli magizoologa Newta Scamandera – zdobywca Oscara (Teoria wszystkiego, Dziewczyna z portretu) Eddie Redmayne. Reżyserii podjął się David Yates, odpowiedzialny za sukces 4 ostatnich części filmowej sagi Harry Potter.

Wyjątkowe spotkanie z okazji premiery filmu na 4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD to niepowtarzalna okazja dla wszystkich fanów Fantastycznych zwierząt do rozmowy z gwiazdami dubbingu Anną Dereszowską i Marietą Żukowską, zrobienia sobie zdjęcia z ulubionym bohaterem na tle magicznej fotościanki oraz zdobycia unikalnych filmowych gadżetów w jednym z licznych konkursów, m.in. szalika Newta! To także możliwość spotkania z cosplayerami ze świata magii J.K. Rowling oraz zaprezentowania własnego stroju z epoki Newta Scamandera.  

11 kwietnia, godz. 17:00 – 20.00

Empik Junior, Warszawa,

ul. Marszałkowska 116/122


Mateusz Michałek za Galapagos Filnsblog comments powered by Disqus